Najlepsze tanie telefony, które możesz kupić. [Przewodnik]

Istnieje wiele wspaniałych telefonów, ale w rzeczywistości wiele z nich kosztuje ponad 500 USD. A co jeśli chcesz dobry telefon, ale nie chcesz wydawać dużych pieniędzy? W tym przewodniku patrzymy na to, co uważamy za najlepsze tanie telefony, które znajdziesz.

Honor 9lite

Honor 9 Lite zawiera chipset Kirin 659, który zasila również takie urządzenia, jak Honor 7X.
Wyróżnia się z tłumu w dziale fotografii, ponieważ jest wyposażony w cztery kamery. Znajdziesz 13 i 2 MP czujniki z przodu i z tyłu, co pozwala dodać efekt bokeh do zdjęć i selfie.

Oferuje baterię 3000 mAh i obsługuje szybką technologię ładowania, o nazwie Super Charge.

Redmi Note 5

Redmi Note 5 jest wyposażony w nieco starszy chipset Snapdragon 625, który jest wciąż wystarczająco wydajny, by wykonywać codzienne zadania.

Smartphone ma pojedynczy aparat 12 MP z tyłu z przesłoną f / 2.2, a także z przodu z 5-pikołowym selfie snapper, który również wyposażony jest w lampę błyskową LED. Jest też akumulator o pojemności 4000 mAh, który zapewnia około ośmiu godzin ciągłej gry.

Xiaomi Mi A2

Ekran w tańszych telefonach jest z reguły dużo gorszej jakości, ale Mi A2 broni się znakomicie. Wyświetlacz, podobnie jak w Mi 6X, na którym jest oparty, to 5,99-calowy LCD Full HD + IPS.

Mi A2 działa na procesorze Snapdragon 660. Ma również smukłą baterię 3000 mAh. W przypadku aparatu Mi A2 ma główny obiektyw 12MP, f / 1,75 i dodatkowy obiektyw 20MP, f / 1,75.

Honor 8X

Według wcześniejszych zapowiedzi, Honor 8X będzie nie tylko wyposażony w układ Kirin 710, ale ogólna wydajność będzie o 150% wyższa niż na kirin659 zastosowana przez Honor 7X. Dostępna jest również ulepszona wersja GPU Turbo dla tej serii.
Ponadto największą atrakcją 8X jest użycie ekranu w kształcie kropli, natomiast usunięcie ciężkiego podbródka pozwolił by ekran stanowił 90% przedniego panelu, projekt można porównać do iPhone X.

A którego Wy byście wybrali?

Jeśli interesujesz się fotografią, wybór padnie na Honor 9 Lite i Xiaomi 5.
Jeśli weźmiesz pod uwagę ogólną wydajność, Xiaomi Mi A2 może być lepszym rozwiązaniem.
Nie możemy jednak zignorować nadchodzącego Honor 8X. W końcu Honor 7X pozostawiło niezapomniane wrażenie dzięki swojej wydajności. Dzięki wszystkim ulepszeniem zastosowanym przez firmę Honor, może się okazać, że Honor 8X będzie dość niedrogim i interesującym telefonem.

Napisz o tym bloga :wink:

Proszę ludzi o nie pisanie o czymś o czym nie mają pojęcia tak jakby byli specjalistami z tego działu

Redmi Note 5 jest wyposażony w nieco starszy chipset Snapdragon 625, który jest wciąż wystarczająco wydajny, by wykonywać codzienne zadania.

Smartphone ma pojedynczy aparat 12 MP z tyłu z przesłoną f / 2.2, a także z przodu z 5-pikołowym selfie snapper, który również wyposażony jest w lampę błyskową LED. Jest też akumulator o pojemności 4000 mAh, który zapewnia około ośmiu godzin ciągłej gry.

Redmi note 5 ma snapdragona 636, podwójny aparat.
Dalej nie chce mi się analizować.

Ps. Wersja sprzedawana w Polsce oczywiście, ale chyba o takiej rozmawiamy.

1 polubienie

Wersji Redmi Note 5 jest zatrzęsienie. Dla mnie najciekawsza jest Redmi Note 5 AI Dual Camera

Poza tym jest wersja Plus oraz Pro i bez żadnego dopisku, która ma procesor taki jak w artykule (sam już nie wiem co gdzie sprzedają)



  1. Redmi 5 Plus to nie redmi NOTE
  2. Wersja sprzedawana oficjalnie w Polsce to dual camera i pisanie o innej w poradniku jest po prostu mylące i nie zgodne z rzeczywistością.