Najlepszy antywirus na system Windows XP/7/8/8.1/10

Mam pytanie odnośnie najskuteczniejszego i wydajnego oprogramowania antywirusowego na tą platformę.

Miałem Avasta, Kacperskiego. I inne. Korzystałem długo z Defendera od jakiegoś czasu korzystam Bitdefender którego można kupić w korzystnych cenach z licencja na 5 urządzeń w tym także telefon. Jestem zadowolony, kilka dodatkowych opcji jak menadżer autostartu, czyszczenie komputera. VPN to wisienka na torcie. A i weryfikacja kont emalowych pod względem bezpieczeństwa

1 polubienie

Z moich odczuć Kasperski bo blokuje co się da. Dlatego go nie używam tylko Eset, bo dopóki Kasperski jest zainstalowany to moje aplikacje nie działają…

1 polubienie

Rozumiem, dziękuję za wypowiedź :slight_smile:

Jeśli o to chodzi to wypróbuję oprogramowanie Eset, lecz to za jakiś czas ponieważ ten czas goni właśnie :slight_smile:

Jazda polega na skuteczności,eliminacji i blokowaniu najgorszych zagrożeń w dzisiejszym internecie.
Tego programu nic nie przebije, znaczy lekki, skuteczny.



Licencja jest tania, ale w czasie aktualnej instalacji systemu. Może być na kilka lat, do czasu następnej instalacji/reinstalacji systemu.

Od tego producenta mam winpatrol plus, licencja dożywotnia na wszystkie wersje. Teraz są już inne licencje. Nie mam antywirusów, tylko parę skanerów portable. Otóż winpatrol nie wpuścił wirusa szyfrującego. Blokował przed nim zmiany rejestru i zmiany w sterownikach. Pozwoliło mi to użyć roguekillera, który zablokował procesy wirusa i mogłem zacząć sprzątać.

1 polubienie

Norton Security - bardzo lekki (wbrew temu co niektórzy piszą). Testowałem na Intel Stick z Win10 i było naprawdę dobrze.

1 polubienie

Dziękuję za miłą sugestię/propozycję postaram się o wypróbowania jej :wink:

Również skorzystam z danej propozycji :wink: