Najlepszy darmowy antyvirus

wręcz mi się nie chce wieżyć że darmowy Avast wychodzi Najlepiej na testach :?: :?:

Coś mi się to mocno nie zgadza z moim prywatnym doświadczeniem z tym programem i pewnie jeszcze do tego nie jestem tutaj sam :slight_smile:

Pozdrawiam

Z darmowych najlepsza avira z płatnych f-secure. Nie piszcie o avaście bo szkoda na tego śmiecia klawiatury :stuck_out_tongue:

jak masz avire to wejdź na strony z crackami i xxx (i inne zawirusowane stronki) to zobaczymy ile wykryje twoja avira a ile avast…

najlepiej z darmowych… a z płatnych najlepszy jest KAV7… na drugim miejscu KAV6 :wink:

ESET Smart Security też jest wysoko :slight_smile:

HAHAHAHAHAHAHA! !!

A jak ktoś miał avirę i zeskanował kasperskym to powykrywało :slight_smile:

Kiedyś miałem avasta. Avira wykryła mi po nim 4 trojany. Potem noda. Wykrył po avirze 1 robala. A teraz mam f-secure a wykrył on po Nodzie aż 7 wirusów i szpiegów :o

Zainstaluj kasperskiego to znowu coś powykrywa :slight_smile:

Kaspersky jest na równi z f-secure :expressionless: Jakie macie firewalle ??

Ja na co dzień używam Avire Premium. Dziś zapuściłem skan online f-secure i znalazło mi jakieś 1 w systemie malware :).

Pewny jesteś ,że to nie fałszywy alarm ? Skanowałeś to " malware" na http://www.virustotal.com/pl/

:idea:

Niestety nie sprawdzałem na podanej stronce. Ale możliwe że to fałszywy alarm ;). Pamiętam dokładnie jaki to plik. Sprawdziłem teraz i takie o to wyniki:

Wynik: 17/32 (53.12%)

F-Secure 6.70.13260.0 2008.03.21 Suspicious_Y.gen

AntiVir 7.6.0.75 2008.03.21 -

F-secure się nie myli. :mrgreen: Po avaście znalazł by 20 malware :stuck_out_tongue:

No więc właśnie ,dlatego nie ma sensu pisać ,że ten czy inny AV coś przepuścił ,a inny wykrył zanim się nie sprawdzi tego niby wirusa np. na http://www.virustotal.com/pl/ ,są tam 32 skanery i można się łatwo zorientować ,programy AV mogą się mylić ,np niektóre pokazują ,że WWDC to szkodnik . :x

Ani Avira ani NOD czy Kaspersky nic nie wykryły w tym pliku :slight_smile:

Jakiego wirusa wykrył f-secure ??

Jest to plik z ABBYY FineReader 9.0 ->FineReader.exe wykryty w f-secure jako Suspicious_Y.gen

Czyli podejżany. Jeśli to coś ważnego to bym usunął. :slight_smile:

Znaczy się nie usuwał :stuck_out_tongue:

Niestety skaner on-line f-secure wykrył coś w tym pliku ale go nie usunął :slight_smile: