Najlepszy darmowy antyvirus

Witam. Mógłby ktoś sprawdzić wszystkie darmowe antywirusy jakie są i sprawdzić który z tych antyvirów jest najlepszy?

Jak wyobrażasz sobie taki test? Uważasz, że ktoś przez np. minimum miesiąc będzie testował specjalnie dla Ciebie kilkadziesiąt programów antywirusowych? Poczytaj sobie testy w sieci (pełno takich).

Na tym forum są często polecane np. Avast, Avira, nie sugeruj się tylko testami bo te często są robione specjalnie dla jakiegoś producenta oprogramowania i są tendencyjne. Nie ma to jak opinie użytkowników.

Jak dla mnie to Avira jest ok.

Niestety dzisiaj sam antywirus to za mało,potrzebny jeszcze firewall czy też program anty spyware.

Ja zaproponuję AVG. Bo ma automatyczne skanowanie co 7 dni i skaner linków w Google. A wszystkie te programy mają zbliżoną wykrywalność.

Test darmowych programów był jakiś czas temu na dp, ale powychodziły od tego czasu nowe wersje.

Ja również polecam AVG moja kuzynka od kilku lat używa i nigdy sie nie zawiodła. jak znajdzie jakiś vir to usunie.Jako podstawowe zabezpieczenie wystarczy