Najlepszy (darmowy) hosting plików


(Malwyna) #1

Szukam takiego, który najdłużej trzyma pliki rapidshare.com odpada

co polecacie


(korni007) #2

hm...Może sendspace.pl ? Tam długo trzymią pliki :wink:


(fastman92) #3

http://plikus.pl - Jednak, aby ktoś mógł pobrać plik musi też być tam zarejestrowany. Plik o niegraniczonej wielkości i niegraniczona przestrzeń.

http://skydrive.live.com - 5 GB od MS. Max 50 MB na plik.

http://www.google.pl/search?rls=ig&hl=p ... lr=lang_pl - Co na to Google?


(Krzychuu) #4

Ja tak jak kolega korni007 , polecam www.sendspace.pl :slight_smile: Sam często korzystam i nie mam zastrzeżeń. Serwis po polsku, nie ma problemów z wgrywaniem i pobieranie i chyba tak często nie kasują. :slight_smile:


(piterbenks) #6

Jest jeszcze dysk od Google. Wystarczy założyć gmail i powinno to całkiem dobrze funkcjonować.


(krystian3w) #7

https://megawrzuta.pl

  • Standardowo jeden plik może ważyć aż 1024MB (1GB). Za jednym razem możemy wgrać 5 plików, więc jedna wrzuta umożliwia upload aż 5GB jednorazowo.
  • Zarówno Ty jak i pliki, które udostępniasz są anonimowe. Po wgraniu plików na do serwisu będziesz miał możliwość dodatkowej ochrony plików ustawiając hasło, dzięki któremu każda osoba, której udostępnisz link do pliku będzie musiała je podać przed pobraniem.
  • Ideą serwisu jest udostępnianie w maksymalnie prosty i szybki sposób miejsca do wgrywania plików i dzielenia się nimi bez ograniczeń z innymi osobami. Nie ma potrzeby zakładania konta, nie wymagane jest podawanie żadnych danych osobowych.
  • Można ustawić limit dni / ilości pobrań pliku; po opuszczeniu strony jedynym sposobem usunięcie pliku jest odczekanie ustawionego czasu, po którym plik zostanie skasowany (standardowo 30 dni) lub wysłanie wiadomości do administratora (kontakt tu) z prośbą o usunięcie pliku.

(krystian3w) #9

Kleeja się wywaliła chyba:

Kleeja error :

[ 8192:mysqli.php:418 ]

preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead


W droppy pewnie ograniczenie 50 MB bez założenia konta może się okazać męczące, praktycznie przypomina wetransfer.


(stypek3865) #10

droppy.pl używam od jakiegos pół roku pliki fakt nie sa kasowane brakuje jedynie panelu klienta ale mimo wszystko jest ok


(sekus91) #11

ja używam dropboxa całkiem spoko jest według mnie