Najlepszy darmowy hosting

Aktualnie za darmo możesz testować na home.pl - jest promocja i konkurs do końca roku -> https://beta.home.pl/testuj/#testuj
Jeśli pojawią się problemy możesz je zgłaszać na bok (i nie jest aż tak źle jak piszą w sieci, odpowiadają szybko i sprawnie) oraz na forum -> jest tam konkurs i jeśli Twój problem/błąd ktoś polajkuje można wygrać dodatkowe pieniądze na usługi w home.

Hosting ma być płatny. Darmowe konto to same problemy. Konto płatne kosztuje śmieszne grosze, więc po co tworzyć sobie problemy z darmówką?
Na dzielonym Firehost zapłacisz rocznie dosłownie kilka dyszek. Po co zatem kombinować?

Ale ludzie nie biorą takich serwerów głównie ze względu na anonimowość.
Jeśli już chcecie działać w ramach jakiegoś hostingu, to powinno to być przemyślane.
No i serwer sprawdzony. A ładowanie się w byle jaką usługę, to raczej średnio udane posunięcie.
Zresztą - przecież każdy może sobie zrobić darmowy test.

Darmowy hosting a hosting za 0 zł w promocji to różnica. Teraz praktycznie co chwila jest promocja czy konkurs czy jakaś akcja reklamowa gdzie hosting, domenę lub inne usługi masz za 0 zł na jakiś czas.
Oczywiście wiąże się to z czymś: typu założenie konta, faktycznie używanie tej usługi ale jednak nawet jeśli dodasz koszty które wychodzą po zakończeniu promocji to się to zwykle opłaca.

Teraz jest bardzo duża promocja na beta.home.pl na sporo ich usług za 0 zł do końca roku.

Zamiast decydować się na darmowy hosting, lepiej wybrać coś komercyjnego. Jest to pewniejsze. Zresztą większość hostingów można testować za darmo przez pewien okres i to jest doskonałe wyjście, bo najczęściej taki test pozwala na określenie, czy dana oferta jest dla nas. Hosting w netbomb.pl można testować a ceny są przystępne.

Nikt o zdrowych zmysłach nie postawi na przypadkową usługę, a tym bardziej darmową. Do postawienia normalnej strony pod ludzi, potrzebne są normalne parametry, support i płatny pakiet. Na darmówkach czegoś takiego się nie postawi.

Masz racje… ale możesz mieć za darmo od usługodawcy który ma aktualnie promocję :slight_smile: Jest to jakiś kompromis.

Co do darmowych usług to uważam, że nic nie ma za darmo…

Za darmo hosting? To raczej samobójstwo usługi, bo jest gwarancją tego, że stawi się na niej cała sala spamerów stawiających zaplecze. Niech sobie dają jakiś darmowy okres testowy, ale na pewno nie darmową ofertę na dłuższy okres.

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałeś? To tylko okres testowy jest darmowy, w tym wypadku było to ok 3 m-cy. Potem korzystasz z oferowanej ceny, chyba, że wygrasz darmowy hosting biznes na 2 lata albo inne nagrody.

A jaka jest później opłaca za taką usługę? I co obejmuje?

Zgodnie z tym co teraz sprawdziłem - wszedłem na www promocyjną i zamówiłem usługę na rok, to system liczył rabat 100% od kwoty 367 zł. Czyli można się domyślać, że za rok bezpłatnego użytkowania będzie ok 360 zł za kolejny rok. Zresztą jak weźmiesz na dwa lata to wychodzi ok 390 zł. To ceny brutto.

I to jest najmniejszy pakiet na tym hostingu?

Ceny w Home są zmienne - liczne promocje. Mimo wszystko przy poziomie usług jaki zapewniają 30 zł miesięcznie to nie jest wielka kwota. 2 paczki fajek :wink:

Ale u innych, pewnych i stabilnych masz za to nawet rok serwera.
Źle podchodzisz do tematu. Mogłeś pokazać, że przynajmniej ze te kilka stówek masz wypasione parametry, a nie robisz tego. Po co mały klient ma wydawać tyle kasy na konto hostingowe?

1 polubienie

Masz rację. Bardzo często wystarcza hosting i podstawowych parametrach. To jak z polowaniem działem na muchę. Można, ale czy nie ma efektywniejszych sposobów? :smile:

Nie kumam… o co chodzi? No małe konto hostingowe to efektowniejszy sposób, bo jednak nie masz żadnych problemów. Tzn. prawie żadnych. A jednak darmowa usługa to gwarancja wszelkich problemów jakie tylko mogą wam przyjść do głowy. Nie widzicie tego?

Jaką anoninowość? Ta usługa istnieje przecież od wielu lat, zatem gdzie tutaj mowa o jakiejś anonimowości?

Tak fajny hosting i znane silniki

Może i tak, ale dla większości jest anonimowa. I raczej jeśli ktoś ma w tej cenie markę znaną i pewną to wtedy wybiera właśnie taką, prawda? A zresztą - co mnie to, niech każdy robi jak uważa.

Firehost jest niezawodny, solidnie działa, nie sprawia problemów. Jestem na tym serwerze od dosyć dawna.
Plusów wiele, ale przede wszystkim - niezawodność.
Unikamy drogich rozwiązań, po prostu zależy nam na jakości.