Najlepszy darmowy hosting

Moje zdanie jest cały czas takie samo. Płatne konto na Firehost kosztuje 50 zł rocznie. Do tego dochodzą jeszcze ewentualnie jakieś rabaty, więc wyjdzie jeszcze taniej. Gdzie jest zatem logika zakładania czegokolwiek na darmowej usłudze, gdzie wiadomo, że czekają na was spore problemy? No właśnie - tej logiki absolutnie nie ma. Nie stawiajcie stron byle gdzie - wyjdą z tego tylko problemy.

według mnie jeśli ktoś coś planuje na darmowym poważnego stawiać to mija się z celem,bo może stracić dane bo zazwyczaj darmowe nie mają backupów.

ale jeśli chodzi o darmowe to całkiem dobry jest http://ma7.eu posiada 10gb miejsca i 100gb transferu na miesiąc + instalowanie wordpressa lub joomla w 1jedną minutę instalerem, lub jak kto woli może sobie użyć w panelu builder stron dla tych co nie umieją programować stron.

ale to raczej się przydaje do testów lub jakiejś prywatnej mini stronki.
bo do poważnych projektów odradzam.

Darmowy hosting tylko dla zabawy, zaliczania infy, ewentualnie stawiania słabszego zaplecza, bo w innym przypadku coś takiego absolutnie nie ma sensu. Jak już było wiele razy powiedziane dobry serwer może kosztować już 2-3 dyszki rocznie, a robienie sobie takich oszczędności jest po prostu bzdurne.

Nieustająco - normalne płatne konto, optymalnie na Firehost, kilka dyszek rocznie, a usługa naprawdę solidna. Nie ma sensu stawianie serwisów pod ludzi na darmowym hostingu, bo niczego z tego nie osiągniecie.

Spoko, ale ten hosting w niczym Hekko nie wyprzedza, a jest droższy. W dodatku nawet nie mam pewności, czy to prowadzi firma, więc jakoś średnio mi się wydaje, aby to była dobra opcja. Ale oczywiście każdy stawia tam, gdzie uważa.

Czego można się spodziewać po darmowym serwerze? Konto na płatnej usłudze naprawdę kosztuje śmieszne grosze, a mimo wszystko działa pierwsza klasa. Jaki problem, żeby z czegoś takiego skorzystać, co?

1 polubienie

Tego, że będzie darmowy, niczego więcej :wink:
Może plus taki, że będziemy się irytować za darmo - nie płacąc za serwer spore pieniądze.
Ale to bez znaczenia. Irytacja, jak irytacja :wink:

Jest lepsze rozwiązanie, możesz wziąć darmowy hosting WWW i być od wszystkich uzależniony bo taka jest jego rola, a możesz skorzystać z darmowego rozwiązania w postaci serwera VPS, na którym postawisz sobie np CentOS 6 x86 + VestaCP. Masz darmowy hosting WWW z obsługą SNI/SSL. Własna maszyna tylko dla Ciebie, nikt nie ingeruje w jej zawartość. Tutaj masz instrukcje jak temat ogarnąć: https://www.nextmax.com.pl/darmowy-serwer-vps-na-rok-czasu-mamy-go-dla-was/

Cześć… może to nie odpowiedź na Twoje pytanie - ale na Mydevil (http://mydevil.net) jest teraz dość mocna promocja (50%) na konta. Niebo a ziemia z opcjami w stosunku do darmowych odpowiedników (konta mailowe, bazy danych bez ograniczeń, Wydaje mi się że 7.5zł za miesiac (pakiet MD1 z 20GB na dysku SSD) jest do przejścia prawie dla każdego (pewnie Twój komputer miesięcznie więcej pradu pobiera.

EDIT: złota łopata dla mnie. Nie wiem jak to się czasem dzieje, że stare tematy wychodza z ukrycia i sugerują, że czekają na odpowiedź :wink:

W hekko masz coś takiego stale. Kod na 50 proc. jest na ich blogu pod artykułami. Nie ma potrzeby czekania na promocje, ale też o tym mało kto wie :wink:

Jaki największy darmowy hosting?

To co chcesz tam umieszczać? Zazwyczaj te konta nie mają wielkiej pojemności, żeby nie służyły jako miejsce do przechowywania lewych plików :wink: Zresztą - po darmowej usłudze trudno się spodziewać cudownych parametrów, prawda?

Prawe pliki
ale jest dużo usług jedna może mieć 1GB, druga 3GB

Na ct8.pl jest 3 GB przestrzeni do wykorzystania, i szczerze polecam ten hosting, nie jeden płatny ma gorsze parametry jak oferowane tutaj :slight_smile:
Jedyny szkopuł to ilość wolnych kont, ale aktualnie widzę, że kilka jest jeszcze dostępnych.

Ja mam już tam 1500 na 1500 ale formularz rejestracji się otwiera (nie mam potrzeby go wypełniać więc nie sprawdzam czy wywali błąd, brak wolnych miejsc).

No właśnie i to jest ten ból :wink:
Przy płatnej usłudze support powinien pomóc nawet przy totalnie bzdurnych problemach.
A przy darmowej po prostu zostaniesz olany.

Dlatego zdecydowanie lepiej wybrać tani hosting, ale płatny, bo zawsze możesz liczyć na support. oczywiście w zależności od firmy, bo czasami ten support jest tak nie udolny że szkoda mówić. ale w większości firm jest naprawdę na wysokim poziomie. Dodatkowo ja zawsze testuje zanim kupie, np. tutaj https://domeny.pl/serwery-wirtualne.html masz hosting za 10 zł miesięcznie, a dodatkowo przez pierwsze 2 tygodnie możesz go przetestować i jak się nie sprawdzi to po prostu nie opłacić zamówienia i z głowy. Ja u nich testowałem ten największy ultimate, ale jak szukacie czegoś tańszego to pewnie micro Wam siądzie :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Wszyscy którzy mieli do czynienia z większą liczbą firm, a przynajmniej wśród znajomych, twierdzą, że najlepszy support ma Hekko. Zresztą było nawet jakiś czas temu w sieci badanie, które pokazywało szybkość reakcji hostingu. Hekko odpowiedziało na maila zdaje się w ciągu minuty.

https://infinityfree.net/contact
zna ktoś?

Twoja przygoda skończy się tak samo, jak w przypadku każdego darmowego hostingu. Moim zdaniem szkoda zdrowia i czasu. Zbyt tanie mamy w Polsce serwery, żeby się ładować w coś takiego. Niezmiennie - przecież ceny hostingu w Polsce są niskie. Po co zatem kombinować?