Najlepszy dostępny telefon dotykowy

Witam.

Ostatnio na rynku pojawiło się wiele telefonów dotykowych lecz nie z tym szklanym dotykiem typu IPhone tylko tym gorszym np. Avila, Cookie, Arena itp., itd.

Po przeglądaniu recenzji i aukcji doszedłem do wniosku, że praktycznie są takie same. Nie różnią się niczym szczególnym. Wszystko co wyszło ostatnio to jedno i do samo g… tylko w innym opakowaniu.

Czy jest jakiś szczególny telefon godny uwagi, z dotykowym ekranem w granicach do 600zł?

Chcę pomóc Dziewczynie w wyborze.

NOKIA 5800 , ale z dostępem w cenie do 600 zł. może być gorzej, chyba że w abonamencie np. PLAY

Żebyś wiedział że wszystkie te tanie telefony mają te wyświetlacze dotykowe jak o kant d*** roztrzaskać… Niech mi tutaj nikt nie wyjeżdża z 5800…przecież trzeba jawnie palec dociskać i to mocno żeby coś wybrać. Jeżeli chcesz telefon dotykowy który nie będzie cię irytować, wnerwiać to wybierz nawet Iphona 2G który i tak bije taką avile czy Cookie wyświetlaczem. Ja wcześniej miałem Avile, Cookie, moja dziewczyna miała N97 mini i nie chcę więcej oporówki na oczy widzieć. Nikt mi nie wmówi że oporówka działa lekko. Zobacz N97 mini moja dziewczyna zapłaciła za nią 1500 zł więc nie jest to już taki tani telefon. Wyświetlacz działał tak okropnie że pozbyła się tego po 5 dniach użytkowania. Sprzedała za 650 zł…kupiła sobie telefon jaki ja mam BB Storm. Wyświetlacz pojemnościowy-ekran klikalny (czyli nie wybierzesz tego czego nie potrzeba bo cały ekran jest jednym wielkim przyciskiem) z tym że nie każdemu odpowiada BB. Ja Tobie bym radził poczekać dołożyć i kupić już coś lepszego z pojemnościówką bo przy takich avilach czy cookie, uwierz mi że stracisz tylko nerwy. Iphone jak narazie jest pionierem w dotykowych wyświetlaczach. Może funkcjonalnie odbiega od reszty ale wyświetlacz działa naprawde super. Z tańszych pojemnościówek masz jeszcze LG Arena który ma tak jak Iphone wyświetlacz pojemnościowy

A urządzenia HTC ? Też szykuję się na zakup telefonu ale mi zależy bardziej na GPS z prawdziwego zdarzenia niż na wyświetlaczu. Jednak skoro już komentujemy wyświetlacze to jak prezentuje się HTC ?

Mój mąż ma LG Arena jak dla mnie to również porażka.Dotyk bardzo kiepski,trzeba dobrze palcem “celować” aby upolować chcianą aplikację.

Proponowałabym rozejrzeć się za HTC (np.Magic) jak dla mnie jest niemal równorzędną marką telefoniczna dla IPhona.Sama jestem posiadaczem takiego telefonu i jestem mega zadowolona. Dotyk bardzo precyzyjny,mnóstwo darmowych aplikacji dostępnych w Android Markecie do pobrania z poziomu telefonu. Jedyny jego minus to chęć ciągłej synchronizacji danych i tym samym utrata pieniążków na koncie,bo wszystko idzie po GPRS. Problem jest jednak do rozwiązania. Można pobrać aplikację z marketu ,która blokuje dostęp GPRS lub wykupić pakiet danych w danej sieci komórkowej.

Jeżeli chodzi o nawigację to najlepsze są na WM. - Wgrywasz AutoMapę…na dzień dzisiejszy nie ma lepszej nawigacji.

Ja na HTC mam androida i nawigację o nazwie Igo też nie mogę narzekać.

Myślałem, że na HTC będzie Windows Mobile a nie Android. Chyba, że sama wgrałaś?

Ja się czaję na HTC HD2 - przeraża mnie tylko cena (1800zł +). Jak on wygląda z wyświetlaczem i GPSem?

wyświetlacz w HD 2 powiem tobie prosto z mostu- BAJKA poprostu bajka…W końcu to pojemnościówka…

HTC Magic ma androida od początku.

Więc muszę sobie przyznać rację - HTC to dobry wybór :slight_smile:

Jeszcze tylko ten GPS sobie znajdę. A codo systemu to wolę jednak Windows mobile, mam nadzieję że model HD2 właśnie weń jest wyposażony.

Pozdrawiam!

tak HD2 ma WM

Windows mobile to najgorszy system z jakim się spotkałem…

Jeżeli ktoś kładzie głównie na nawigacje to nie ma obecnie lepszego systemy niż WM , na pozostałe systemy nie istnieje nawigacja aby prowadziła dokłdnie pod “drzwi” tak jak to robi automapa, w dodatku w praktyce z nieomylną dokładnością co do 1metra, 99,9% dostępnych adresów w polsce.