Najlepszy fps XXI wieku

W twj chwili uważam że majlepszą grą fpp tego stulecia jest MEDAL OD HONOR WOJNA PACYFIKU

Dla mnie COD 2 - już 10 razy zaliczyłem :slight_smile:

Soldier of Fortune 1 i 2

Niewiedziałem że można na tym forum “odświerzać” tematy, na jednym forum dostałem za to warna. Chociaż to temat który się nieprzeterminuje. :wink:

F.E.A.R

+

-Wszystko!

-

-Brak! :x

-wymagania!

Usiądz o północy w ciemnym pokoju ze słuchawkami na uszach :o .

Włosy na karku dęba stają !!

Piwnica, huśtająca się lampa i skąd tu się k… wzięła ta dziewczynka!!

No oczywiście, że Half Life 2 :slight_smile: Bije na głowe wszystkie Doom’y i Far Cry’e. Kapitalna grafika, grywalnosc, fizyka.

MOHAA FOREVER

:mrgreen: najlepszy jest FEAR. HALF LIFE 2 nie ma takiego klimatu. Zdecydowanie wole FEAR, aha i w HALF LIFE 2 nie ma śladów na ścianach po kulach a w FEAR są :smiley:

tylko porównaj sobie daty wydania obu tytyłów :roll:

Bo Half-Life 2 wyszedł w 2004. Mimo 2 lat HL2 dalej jest królem FPS’ów! A F.E.A.R to przedewszystkim klimat z azjatyckich horrorów i Bullet-time.

Niewiem jak wy ale ja bym niegrał długo w f.e.a.r gdyby nie Bullet.

ja na call of duty bo… po prostu ta gra a dokladniej multiplayer jak wciagnie to trzeba szybko szukac jakiegos zajecia zeby sie nieuzaleznic

Jak dla mnie takie dyskusje są bezsensowne ;p Chociaż ja na pewno mógłbym skreślić z tej listy MOH, Prey, HL2, Quake’i i z bólem, ale za skrypty trzeba wykreślić CoDy… to moje zdanie oczywiście.

No i z tych które pozostały chyba wybrałbym F.E.A.R…

Według mnie na liście brakuje Counter Strike:Source, który jest naprawde udany.

Jak dla mnie najlepsze z FPSów ever to: single Half-Life, a multi Counter Strike - moje zdanie!

Counter Strike to mod do HL. Potem stał się dopiero osobną grą. Ale to w końcu Source wiec można zaliczać countera do Half-Lifa.

Złączono Posta : 16.09.2006 (Sob) 12:12

Za co?Podaj powody.