Najlepszy fps XXI wieku

Kilka razy z kumplami na podwórku próbowaliśmy rozstrzygnąć tą kwestje…Pytanie jest proste: Jaka gra zasłużyła na miano fpps’a tego stulecia??! Ja osobiście stawiam na HL 2 ponieważ zachwyca grafiką , fabułą i oczywiście fizyką :smiley: . Prosze o uzasadnianie swoich odpowiedzi.

P.S. Jeżeli taki temat był to do kosza.

nierozumie jednego …

glaczego Q3 i 4 niejest osobno ?

przeciesz quake 3 i quake 4 to zupełnie inne gry

4 można porównać do 2 ale nie do 3 !

]

wracając do tematu dla mnie to Quake 3 arena jest najlepszą gra jaka kiedykolwiek wyszła :slight_smile: dlaczego ? ano dlatego że do tej pory mi się jeszcze nieznudziła ! jak inne “super hity”

a poza quakiem to tekken !!

W większości gry strzelasz do potworów,a ja tego nie lubię.

Tu jest podobnie.Gra wciąga na godziny dopóki nie pojawi się wątek z potworami ;/ .

Jak wyżej…nie lubię strzelać do potworów ! ;/

Szczerze ? Nie grałem.

Tą grę widziałem tylko na Xboxie 360 i nie przypadła mi do gustu.

Quake 3 ma klimat tylko ma multiplayer.W 4 nie grałem.

Grałem tylko w 1 część na PSX,więc grafika była skopana

Gra fps XXI wieku :!: Nic tak mnie nie wciągnęło jak CoD,CoD:UO i CoD 2.Klimat wojny zachowano do końca gry.Z grafiką też jest nie najgorzej :stuck_out_tongue: .Po prostu najlepszy fps w jakiego grałem :smiley: .

W q4 tryb multi nieróżni się dużo od tego z Areny. Chodziło mi oto że: gdyby komuś przypadł do gustu tryb multi w q3, pewnie lubił by go tak samo jak tego z q4… A w q4 doszedł tylko rozbudowany singl (kontynuacja z q2). Dlatego też umieściłem ich razem. 8)

Medal of Honor według mnie

Counter-Strike !!

Moim zdaniem najlepszy jest Battlefield 2

Tylko…

Half-Life 2 8)

A enemy territory gdzie :mrgreen: ?

Nie grałem w żadną z wyżej wymienionych gier.

Gdyby był Counter-Strike to właśnie na niego oddałbym głos, a tak na Half-Life’a 2 :slight_smile:

Quake 3 to jeszcze XX wiek.

Ja głosuje na Enemy Territory i Unreal Tournament 2004

Grałem w HL2, Far Cry, Q3/4, Call of Duty 1,2 i najlepsza wg. mnie jest HL2. Szkoda, że nie ma Counter-strike… On by z pewnością wygrał :smiley:

Call of Duty,Call of Duty:UO,Call of Duty 2

Z tych gier najbardziej mi się podoba:

Medal of Honor

Pozdrawiam

HALF LIFE 2 zdecydowanie! !!

Wszystkie częsci Call of Duty :slight_smile:

Ja zagłosowałem na Half-Life 2 bo z tym się wiąże Counter Strike : Source =D> :D/

!!

COD 2 RULES A mianowicie :

-grafika

-lkimat

-pojazdy (misia z czołgami) itp :slight_smile:

Może do tematu wrócimy w 2099 roku, bo w tej chwili mamy praktycznie początek stulecia i przez pozostałą jego częśc wyjdzie niejedna gra, która zmiecie te które zostały do tej pory wydane.