Najlepszy Hosting na Bloga?

Sluchajcie, ktory platny hosting wybrac, zeby mozna bylo stworzyc na blogu szate graficzna od podstaw co do najmniejszego elementu… szukalam ale nie trafilam jeszcze na taki …a obeznana w takich rzeczach to raczej nie jestem …takze jesli mozna to po ludzku odp. z gory dziekuje.

deliberowanie na tym, jaki hosting pod bloga jest bezzasadne gdyż:

tutaj chyba chodzi o bloga niekomercyjnego

Jeżeli Pan/Pani zadaje takie pytania dotyczące podstaw [hosting i jego zalety/wady] to chyba nie mówimy tu o jakimś

kombajnie pod hosting z nie wiadomo z jakimi skryptami.

Wg. mnie darmowy hosting typu CBA.pl czy inny jest na bloga w zupełności wystarczalny.

Dlaczego? jest

po 1. darmowy

po 2. stabilny

po 3. na początek wystarcza.

Jeżeli już zrobisz jakiegoś super fajnego bloga o czymś co chcesz

to możesz potem pomyśleć o wykupieniu płatnej domeny np. .PL lub .COM

i przerzucenie się na profesjonalny hosting .

Na początku kupowanie nie wiadomo jakiego hostingu nie jest potrzebne.

Wątpie żeby był tu użyty np.MSPS czy NC lub coś w tym stylu XD

Jeżeli już zrobisz bloga na darmowym hostingu lub skorzystasz z gotowych rozwiązań typu onet.pl

to możesz wykupić hosting komercyjny

moim zdaniem sprawa rozwiązana :slight_smile:

tzn. ?

Chciałbym przestrzec wszystkich zastanawiających się na czyim serwerze umieścić swoją stronę, przed firmą OVH. Na chwile obecną 24.02.2012 od 5 dni już nie działa wykupiona przeze mnie i terminowo opłacana usługa. Powód podany to:

"Informujemy, że status serwer został zmieniony na “ZAWIESZONY”,

co oznacza, że nie jest on aktywny.

Powód zawieszenia:

too much i/o on infrastructure"

Po skontaktowaniu się (wielokrotnym) z przedstawicielami firmy, zostałem poproszony w mailu o “przeniesienie danych na inną platformę”. Jeżeli macie 10 wyświetleń dziennie, to wam nic nie zrobią, ale przy większej ilości - mój serwis miał ponad 20 tyś - stajecie się dla OVH klientem niewygodnym i zawieszają lub kończą współprace.

zobacz na friko.pl

tam masz multium hostingów.

Dodane 01.03.2012 (Cz) 22:11

dzięki za radę :wink:

Ja mam bloga założonego na Wordpress.com za darmo a domenę kupiłem sobie .pl i mam przekierowanie. Mi darmowa opcja wystarcza no chyba, że komuś zależy na nieograniczonych możliwościach ale myślę, że na początek wystarczy.

Ja polecam jeżeli masz mniej pieniędzy hosting webd.pl, natomiast jeżeli więcej to home.pl Obecnie pocztę, hosting i domeny mam właśnie w home.pl i jestem bardzo zadowolony. W home.pl masz autoinstalatory, dzięki którym masz praktycznie wszystko zautomatyzowane. W home mam trzy serwisy stojące na joomla 2.5 i wszystko śmiga pięknie. W home najbardziej podoba mi się pomoc techniczna online.

Ponadto nie zauważyłem żadnych kruczków ani podstępnych zapisów w regulaminie.

ja polecam zymic.com jeśli ktoś chce bloga od podstaw

jeśli nie to wordpress.com

Można przetestować pakiet hosting wordpress na http://www.hosting-argi.com/pakiety/pla … -wordpress

Polecam http://www.cba.pl najlepszy darmowy hosting.

Po zarejestrowaniu:

-jako oprogramowanie wybierasz (Wordpress)

-duża ilość ciekawych motywów (można wgrać własny)

-e-mail do strony

I wiele ciekawych dodatków. Polecam.

cba to najwiekszy szajs i badziew. Nawet chomika bym im nie powierzył.

Za darmo nic lepszego nie dostaniesz. Najwidoczniej nie korzystałeś z zainstalowanego na CBA wordpress’ie.

Ja to wolałbym już założyć za darmo wordpress’a na wordpress.com niż cba

Ja dziś założyłem mojej dziewczynie bloga na wordpressie na hostinger.pl - działa na razie bez zarzutów, wszystko chodzi szybko i moja piękna sobie dłubie tam radośnie :smiley:

To jest darmowy hosting, na którym możesz sobie założyć co cchesz - stronę, bloga, cmsa… cokolwiek. ale nie doklejają żadnych reklam i generalnie żadnych kruczków nie ma. Za to jest automatyczna instalacja kilku różnych systemów blogowych, także jak nie jesteś zdecydowany to możesz potestować :slight_smile:

http://www.hostinger.pl

Proponuje poczytać “Jaki hosting wybrać dla strony lub bloga i na co zwrócić uwagę?” -> http://rankinghost.pl/hosting-wybrac-dla-strony-lub-bloga-zwrocic-uwage/ na pewno przyda się wszystkim tym, którzy szukają najlepszego hostingu na bloga.