Najlepszy Hosting na Bloga?

Witam jakie znacie najlepsze Hostingi na Bloga bez żadnych chwytów w regulaminie darmowe i nie darmowe ?

Oczywiście oby na ten Blog dało się wgrywać różne bajery nie było ograniczeń :slight_smile:

I czy da się na zwykłym Hostingu do stron znaczy tak ową stronę przerobić na Bloga ?

http://www.dobreprogramy.pl/andpl-czyli … 20129.html

No z tym to ja się nie zgodzę… wystarczy w necie poczytać na forach.

Ja Ci do bloga polecam: blogger.com , multum opcji :slight_smile: chyba, że potrzebujesz hosting i sam chcesz odpalić tam jakiś system do blogowania.

Pozdrawiam.

a ja sie zgodzę, mam tam postawionego bloga na wordpress’ie i przez 2lata mam za darmo, nie spotkała mnie jeszcze żadna nie miłą sytuacja z ich strony i jeszcze nie żądali żadnej zapłaty…

pisał że chce be żadnych ograniczeń wiec blogger raczej odpada

To w końcu który lepsze chyba ten 1and1 skoro ma więcej opcji, nie ma ograniczeni i jest darmowy ?

I mam pytanie czy da się na tak owych blogach zarabiać aby mieć kaskę na domenę i w ogóle blog może mieć domenę ?

1and1 to normalny hosting, masz jakiś badziewny system blogowy ale najlepiej po prostu samemu stworzy bloga na worpress i działasz

zarabia można np. na początek AdSense

Procedura rejestracji oraz aktywacji przebiega całkiem sprawnie, trzeba podać podstawowe dane o sobie. Sama aktywacja przebiega telefonicznie; można to zrobić zarównie z użyciem nr. stacjonarnego, jak i komórkowego, chociaż druga opcja nie zawsze działa. Po wykonaniu czynności, łącznie dostaniemy 4 maile (z czego dwa będą od serwisu dns.pl), w których zostaniemy poinformowani o wszystkich szczegółach dotyczącego naszego konta.

Rejstracja przebiega telefonicznie ? odpada ^^

I pewnie za 2 lata a przedłużenie będą żądali nie wiadomo jakich pieniędzy ?

A nie da się na darmowym Hostingu zrobić Bloga ? Lub zrobić forum i zakładkę u góry Blog która przekierowuje na Bloga ?

Szczerze, to ciężko mi Ciebie zrozumieć - bardzo dziwnie piszesz.

Chcesz założyć bloga w jakiś systemie (np. w tym co podałem), czy chcesz hosting pod CMSa ?

Pozdrawiam.

Najlepiej jak mógł byś mi pomóc na PW lub GG ?

Od pomagania jest forum :slight_smile: i tylko tutaj pomagam…

Napisz konkretnie co chcesz zrobić, a my Ci pomożemy.

Szukam Hostingu Darmowego lub Sms Bez ograniczeni bez żadnych chwytów :slight_smile: I tak samo Bloga bo chcę zrobić forum na które mam pomysł a u góry taka zakładka która przekierowuje na Bloga ? Bloga chciałem zrobić na tym and.pl ale to wie ktoś ile potem płaci się za przedłużanie tej domeny i wogóle ? I czy aktywacja przebiega przez telefon ?

Fajnie by było jak ktoś dał by Hosting na stronkę też z taką darmową domeną :slight_smile:

1and1 jeszcze nie opublikowało cennika dla polskiego rynku. Możesz się jednak spodziewać cen rzędu kilkuset złotych (>500 pln) za każdy następny rok.

Rozejrzyj się po ofertach rodzimych usługodawców.

Nie wiem na ile aktualne są wiadomości tutaj zawarte:

http://www.hosthelp.pl/

Na pewno na początek dość dużo informacji na temat firm w Polsce.

Z takiego czegoś nic się nie dowiem bo jedyni mają nie miłe wspomnienia drudzy dobre :frowning:

Proszę tylko o Hosting dla strony bez chwytów :

I Hosting dla bloga bez chwytów :

Mówiąc bez chwytów mam na myśli regulamin i chodzi mi jeszcze o to żeby jak wymyśle jakiś pomysł o rozpisze tu sobie że jakiś news z filmikiem nie było takich nie spodzianek że wy mi powiecie jak to zrobić i wgl a na stronce nie będzie takich opcji czy coś takiego :slight_smile:

zakładasz “za darmo” na dwa lata hosting w 1and1 (po dwóch latach masz wybór albo przedłużasz umowę albo zmieniasz hosting,) czekasz na telefon potwierdzają na maila dostajesz dane do logowania i bez przeszkód korzystasz i masz domenę “.pl” i tworzysz sobie jaką chcesz stronę, bez ograniczeń,

Limit 100mb w 2lata wykorzystasz za zwiększenie przywalą ci HOHOHO dziękuje :slight_smile:

Myślę na CBA.pl lub webd.pl i mam pytanie jak na webd.pl założyć stronę ?

Jakie znacie dobre Hostingi bo to 1and1 to ludzie się nie wypłacą po 2 latach ;/

jakie 100mb limit, mam przestrzeń dyskową 10GB dla mnie wystarczająco, a transfer miesięczny 3000GB też jest wystarczające

jak się nie wypłacą, po dwóch latach nie przedłużasz umowy i tyle,

Skorzystaj z boo.pl, albo webd.pl.

Albo też ovh.pl ma w swej ofercie pakiet z domeną “.pl” za darmo.

Tyle ode mnie

Studio v220 polecam --> http://v220.pl

Na bloga to potrzebujesz bazy danych też, tu masz szybki, tani, stabilny hosting i bez żadnych reklam. Ludzie sobie chwalą. Można się dogadać bez problemu z adminem co do indywidualnej konfiguracji konta wg. potrzeb.

Mój pierwszy post ale chciałem się podzielić…

Polecam firmę: Grand-Host.pl niskie pingi, serwery we Francji, szybki dostęp do usług po Polsku, ceny bardzo fajne.

Co posiadają:

php5, mysql, phpmyadmin, possgresql, serwer apache, mod_rewrite, cPanel po Polsku i fajowski panel klienta. :wink:

Przepraszam że odkopałem temat ale znalazłem w google i chciałem się podzielić opinią.