Najlepszy internet do 80zł

Nie miałem pomysłu na temat (zobaczcie godzinę napisania tego postu icon_oczko.GIF

Do 90zł ja polecam chello, natomiast nie wszędzie go założą, ale z drugiej strony teraz konkurencja nie śpi i czasem jest o wiele lepszy internet u operatorów lokalnych niż w TPSA, Netia lub chello. Mnie urzekł pewien operator lokalny http://www.serv-net.pl/ wystarczy wejść na stronkę kliknąć internet kolejno inowrocław i pakiety, szkoda, że nie mieszkam w tej okolicy, musisz się rozejrzeć także za takimi operatorami z Twojej okolicy, być może jesteś w tej w/w.

Dostęp do internetu zależy od lokalnych dostawców, trudno doradzić komuś gdy nie wiadomo gdzie mieszka i jaka konkurencja na rynku lokalnym.

jak masz internet z TP to zainteresuj się także ofertą Netii też mają dość ciekawe ceny

jeszcze może jak byś napisał czy mieszkasz gdzieś w bloku na osiedlu czy na wsi.

Bo niestety różnica jest kolosalna.

Ostatnio w skrzynce znalazłem ulotkę lokalnego dostawcy swoim zasięgiem obejmuje on całe osiedle i za 79zł można już mieć 15MB z umową na 2 lata.

Mieszkam w Poznaniu (blisko lotniska na Ławicy). ;]

Skoro Poznań, no to UPC macie :slight_smile: Za 90 zł jest 15 Mbps. Polecam.

  1. Jeśli mieszkam 2 km od lotniska a ten net jest bezprzewodowy to czy będą jakieś zakłócenia?

  2. UPC 15mb/s wymaga telefonu w UPC?

  3. Czy będą zakłócenia telefonu (matka kazała się spytać - ja nie mam zdania :p)?

Czy tak ciężko jest odwiedzić tą stronę ?

http://www.upc.pl/

Jak tam coś znajdziesz to daj znać bo przeszukałem całą stronę dawno przed napisaniem Twojego postu… Zresztą jestem skazany na TP bo nie mam innych łączy. :confused:

Wejdź na http://www.upc.pl/internet/ wpisz adres i będziesz wiedział czy do Ciebie dociera łącze UPC. Jeżeli tak to wszystkie informacje uzyskasz na infolinii.

www.inotel.pl <-- net 20mb/s za 70zł ale i tak mogę mieć tylko Neostradę. :confused:

zależy do czego Ci potrzebny ten net i co chcesz z nim robić, niezłą ofertę ma teraz orange z freedomem bo dają na komórkę pieniądze w formie bonusu i obniżyli abonament, netia coś kombinuje z dodatkowym mobilnym za free ale to na zasięgu playa więc nie skomentuje, tepsa też zawsze ma jakieś promocje na neo, jak chociażby ta z gpsem w prezencie która w wakacje promują, spory wybór się zrobił na rynku

Ja nie zauważyłem obniżenia abonamentu. Na ich stronie ciągle jest 49 zł (za 1 mega), a więc tyle, ile płacę od początku umowy.

Co w tym złego że na zasięgu Playa? Play ma największy zasięg 3G ze wszystkich operatorów. A u mnie np. ma w ogóle najlepszy zasięg (lepszy niż 2G Plusa, które u mnie w domu czasem zupełnie zanika albo Orange, który łapie bardzo słabo - na Playu mam wszystkie albo prawie wszystkie kreski).

49pln to było w starej promocji za net 1mb/s w umowie na dwa lata, dziś taka sama umowa to koszt 44pln czyli obniżyli. A co do play i najlepszego zasięgu 3G się nie wypowiem… szkoda słów :slight_smile:

Miałeś kiedyś Playa ??

Jeżeli nie to lepiej się nie wypowiadaj, zasięg 3g mam nawet na zadupiu pod ukraińską granicą :stuck_out_tongue: O miastach powyżej kilkunastu tysięcy nie wspomnę gdzie zasięg 3g jest na wszystkie kreski.

http://www.netia.pl/oferta_dla_domu,info,108.html

Nadal jednak najtańsza oferta to Netia - Internet w pakiecie z telefonem. Masz tam też darmowe łącze mobilne z Play. Wyjdzie to jednak nieco ponad 80 zł. 49 zł internet + 35 zł telefon = 84 zł.

Jeśli chcesz koniecznie poniżej 80 zł, to telefon z Ery za 30 zł, a internet w Orange 512 za 39 zł. Razem 69 zł. Ale tylko 512 kbps.

Natomiast jeśli mowa o cenach samego Internetu (bez telefonu), to najtaniej wychodzi Era. 2 Mbps masz już za 69 zł. A jeśli nie, to Netia, Orange albo Multimo.

nie możecie mieć pretensji do play… Przecież telefonia ma dopiero 2 czy 3lata!, ale i tak dużo zrobili, zasięg jest w każdym mieście, ale są problemy z mniejszymi miejscowościami… Szczególnie nad jeziorami :(Czyli lipa z netem…

Mam już niestety TP 2mb/s…

Dlaczego niestety ? TP też ma swoje zalety. Na pewno to lepsze od wszelkiego rodzaju rozwiązań bezprzewodowych. A i usługi świadczy ta sama firma, która jest właścicielem linii, więc nie ma problemów z rozpatrywaniem awarii itp. (choć ja sam mam Orange Freedom, wczoraj zgłosiłem awarię, dostałem SMS-a że zgłoszenie zostanie rozpatrzone 27 sierpnia, dzisiaj rano włączam komputer i jak się okazuje - jest net, a w jako gratis news o nowej wersji dp).