Najlepszy internet mobilny

Jaka firma ma aktualnie najlepszą promocję na internet mobilny?

T-Mobile bezdyskusyjnie do 20Mb/s lub na zmianę co okres rozliczeniowy do 60Mb/s bez limitu pobierania danych.

Moge Ci tutaj polecić dwie:
Virgin mobile - dobre warunki, całkiem niewysoka cena no i oferuja niezłą prędkość internetu

Druga firma to Plus - cenowo równiez ok, chociaż trochę drożej niz w Virgin ale za to o wiele lepiej jeśli chodzi o sam zasięg

Najlepiej samodzielnie sobie to porównaj. https://panwybierak.pl/dostawcy

Virgin?-to szit ,ów firma nawet nie posiada autokonfiguracji.

1 polubienie

Zerknij na AntyWeb:

Moja rada: zanim kupisz, przetestuj. Bo parametry na papierze niekoniecznie mogą pokrywać się z rzeczywistością. Zwłaszcza u wirtualnych operatorów.

Sam korzystam z nju - 29 PLN za (aktualnie) 100GB - i nie narzekam. Ale do nadajnika mam 25 metrów.

2018 rok, a w mojej okolicy nadal nie ma nadajnika LTE z agregacja pasm od Plusa i taki super zasięg, do centrum Lublina mam 15 km. Najblizszy nadajnik, widziany z okna, według BTSearch oddalony około 1 km współdzielony Orange i T-Mobile i najlepiej działa. Na Plusa najwięcej narzekania bo w przeciwieństwie do całej reszty mają takie kruczki w Regulaminie, ze od samego czytania się odechciewa tym drobnym druczkiem, nawet jakby Soloż za pół darmo dawał to nie wezmę bo jak czytam, że ktoś ma bez kiumitu, a zuzyje 150GB i mu wala lejek na 25 Kb/s to o zgrozo.