Najlepszy odtwarzacz muzyki i filmów

Witam! Poszukuję najlepszego odtwarzacza muzyki na mój komputer. Bardzo zależy mi na tym, żeby bez problemu odczytywał wiele formatów muzyki i filmów, bez pobierania kodeków. Powinien także działać stabilnie

Jeżeli nie będziesz miał żadnych kodeków zainstalowanych to sorry, ale nie posłuchasz sobie piosenek na żadnym odtwarzaczu i nie pooglądasz filmów :smiley:

Ja używam dwóch playerów. foobar2000 i BESTplayer. Są bardzo dobre, o ile nie najlepsze.

Do tego kodeki K-Lite Codec Pack Full - dobry zestaw używam Mega Pack już od dawna. Nie ma z nim problemów. Odtwarza niemal wszystkie dostępne formaty video. Oprócz .rmvb

Bez instalacji kodeków możesz glądać filmy na SMPlayerze

najlepszy odtwarzacz muzyki - foobar2000 >zdecydowanie

----------||----------- filmów - ja używam media player classic i allplayer, problemów nie mam

Do .rmvb potrzebne są jeszcze kodeki real alternative. Faktem jest, że wymieniony zestaw będzie najlepszy. Nie ma co się bać instalacji kodeków, byle tylko zrobić to raz, a dobrze i nie kombinować po kolei z jakimiś innymi. Bo to później zawsze może zrodzić jakiś problem.

najlepszy odtwarzacz muzyki - Aimp 2 (przesiadłem się z Foobara)

najlepszy odtwarzacz fimów - SubEdit Player z kodekami, BestPlayer v1

Sorry może się pomyliłem bo dawno nie miałem żadnego video w .rmvb. A Real Alternative nie mam.

Używałem Aimp’a ale jak dla mnie za wolno się włączał. Do tego 2.5x jest gorszy niż poprzednik (wg. mnie).

foobar 2000 nie jest zbyt ładny, jednak są dostępne do niego skórki.

Wcześniej używałem VLC Media Playera - co o nim myślicie?

Jak masz zainstalowane potrzebne kodeki do oglądania filmów, to na każdym playerze możesz oglądać filmy.

VLC Media Player odtwarza napisy w różnych formatach, więc jest to plus tego odtwarzacza. Ale został on przede wszystkim stworzony do oglądania telewizji internetowej.

2.51 jest super, nie wiem dlaczego ci sie długo otwiera, ja mam ze 5mb playlist i śmiga, poza tym obsługuje wtyczki do winampa :wink:

Do muzyki foobar, do filmów subedit. Gorąco polecam.