Najlepszy Operator w Polsce?

Witajcie, chciał bym z wami przedyskutować sprawę operatora u nas. Który waszym zdaniem jest aktualnie najlepszy? pod względem telefonów, cen?

Aktualnie jestem w PLAY ale ceny jakiś porządnych telefonów są duuuże niestety.

Jak już ogarniemy Temat to wtedy przedyskutujemy który telefon wybrać :slight_smile:

 

Liczę na waszą pomoc Pozdrawiam.

Telefon na wolnym rynku. A operator w zależności od potrzeb i kosztów ale oferta ‘tylko SIM’ i to na jak najkrótszy okres zobowiązania

Byłem w Play prawie od początku istnienia. Miałem zmigrowac do redbullmobile, ale mogłem zrobić to jedynie przez innego operatora niż P4 i w ten sposób obecnie jestem w nju mobile (z rachunkiem) - na ten moment zostaje w nju.

Nie stać mnie aby ot tak kupić telefon warty 1000zł

Muszę mieć ofertę z telefonem, tylko u którego operatora jest najlepiej

Siema

 

Temat rzeka. Temat jakich wiele o antywirusie ,który najlepszy. Każdy bedzie chwalił to co ma. Wtrącę swoje 3 grosze :smiley:

Mam oferte w Play. Jestem juz 3 rok. Dwa miesiące temu miałem wymiane fona i zmianę abonamentu i mam teraz za 60 zł brutto - nielimitowane połączenia do wszystkich i na stacjonarne ,1 GB internetu(po wykorzystaniu internet zwalnia ale nie mam dodatkowych opłat).Wiem że są tańsze taryfy i za 55 zł chyba jest oferta do wszystkich bez limitu. Za telefon dałem 10 zł. Na telefonie nie bardzo mi zależało bo mam go do dzwonienia raczej a nie do zabawy i jest  to Myphone Cube. Byłem przez 12 lat w Orange i chyba już nie wrócę - to tak na marginesie.Dziękuję za uwagę.

 

Skoro nie stać Ciebie na “porządny” telefon to o co Tobie chodzi? “Bo muszę” i tyle? 

Jak jesteś w Play to weź sobie HTC Desire 610, bardzo ciekawy telefon i za niewielkie pieniądze, abonament 69,99 i masz praktycznie wszystko.

 

To weź telefon na raty, jak Ci zależy na jakimś topowym modelu (chociaż w dzisiejszych czasach 1k PLN to nie tak dużo na telefon…). A jak nie, to kup sluchawkę za 100zl i tyle.

 

I tak u operatora zapłacisz za ten telefon tylko w innej postaci.

Jesli cena fona u operatora jest 1zł to określa to fona o wartości nie przekraczającej 800zł. Przy droższych musisz już coś tam dopłacać.

Więc za fon 33zł miesięcznie + jakiś tam abonament w granicach 400 minut + cieniarski net = około 60zł

 

Dodatkowo np w Orange przy abonamencie 30zł (bez fona) są nielimitowane rozmowy w sieci przez całą umowę (to przykład nie reklama)

 

 

Więc czy weźmiesz fona + usługe od operatora czy osobno to i tak tyle samo zapłacisz. Róznica pojawia się w wyborze fonów, ewentualnie w w oprocentowaniu kredytu na fona.

 

 

Dam Ci małą poradę, jeśli to ma być na abonament to nie idz do salonu itp. Gadaj z nimi przez fona targując się ! Jak będą uparci to poproś aby przełączyli Cię do działu pozyskiwania klienta. Warto.

Ja tak wydarłem im fona który nie był objęty w danym zakresie abonamentu bez dopłaty itp.

Apropo zwalniania internetu, internet zwalnia tak że nie da się go używać, więc radzę używać rozważnie :stuck_out_tongue:

Ja używam nju na abo umowa czas nieokreślony + htc 620 lub 820. Mam nie limitowane lte do kwietnia przyszłego roku.

10GB neta 29 zł sms 9 zł rozmowy 19zł(cena domowego taka sama płatna osobno) 20+10+10=40+(4*9)=76 zł ofc możesz płacić 10 zł mniej lub nie używać sms lub minut w ani płatne masz płatne pierwsze 100 minut/sms

Rbm z tym jest dobra że ma do końca roku 600gb kur Do 31.12 br

Nic super nie oferuje

Dzięki wszystkim za info, Będę się zastanawiał nad T-mobile lub pozostać w play.