Najlepszy prgram POCZTOWY?

najlepszy thunderbird…po polsku za darmo i intuicyjny w obsłudze trzeba podkreslic ze ostatnimi czasy mozilla ma dobre pomysly :lol:

Derbeth jak z ciebie informatyk to ze mnie pan samochodzik, jesli thunderbird jest mulący i ciezki w obsludze …to albo ma za duze wymogi sprzetowe bo chyba musisz miec pentium 133mhz albo umysl nie do komputera pozdro :twisted:

Nie wymądrzaj się i nie pisz dwóch postów pod sobą, panie samochodziku.

Nie powieneś też pouczać mnie, jak ma chodzić mój komp, a przynajmniej jest pewnie, że z powodu twojego głębokiego przekonania o swojej nieomylności nie zacznie on chodzić szybciej. Jak masz jakieś wątpliwości co do szybkości mojego procka to naucz się czytać, nie robię z tego tajemnicy.

A co do konfiguracji, to będę się upierał przy tym, że jest dziwna i o ile ktoś chce ustawić coś konkretnego a nie nową skórkę, co pewnie miałeś na myśli, musi się trochę nagłowić nad tym, jakie śmieszne miejsce wybrali autorzy programu na daną opcję. Przyjęcie założenia, że użytkownik będzie korzystał tylko z jednego serwera SMTP do wysyłania wiadomości jest jak dla mnie dziwne.

W tej chwili dostosowałem już Thunderbirda do moich potrzeb, ale dalej jest dla mnie rezerwowym klientem poczty.

Natomiast M2 konfiguruje się bez zbędnych udziwnień, wszystko jest na swoim miejscu. No i mam porządek w poczcie, chociaż pobieram wiadomości z 6 kont.

Jeżeli nawyki lekceważącego i pogardliwego traktowania userów wyniosłeś z innego Forum, to zapewniam Cię - że u nas tak nie będzie.

:evil: :evil: :evil:

Daruj sobie takie uwagi :twisted:

Klient opery jest nawet nawet ale wolę Microsoft Outlook 2003 :slight_smile:

Ja też polecam Thunderbirda, jedyny problem, jaki z nim miałam, czyli problem z wysyłaniem przy włączonej przedostatniej wersji Avasta, zniknął po ostatniej (dzisiejszej: v. 4.5.542) aktualizacji antywirusa. Konfiguracja nie jest aż tak straszna, serwer POP ustawisz za pomocą kreatora, nie jest to trudniejsze niż w Outlooku, natomiast SMTP trzeba oddzielnie dla każdego konta skojarzyć według wzoru, który podałam Tutaj.

Ten program wyróżnia rewelacyjny filtr spamu, no i oczywiście bezpieczeństwo użytkowania.

U

Ma racje, choć express nie jest zły.

Ja używam Thunderbirda… A do sieci NetWare polecam Pegasus Mail.

Ja polecam incredi mail, korzystam i nie narzekam!

ja używam Outlook Express i jak narazie jestem bardzo zadowolony :slight_smile:

Ja przeważnie latam po www ale polecić mogę Bata Incredimail używałem obu i mi bardzo przypadły do gustu

Do obsługi Pogotowia Antywirusowego oraz innych moich prywatnych skrzynek używam programu The Bat!

Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :wink: