Najlepszy prgram POCZTOWY?

dosc dlugo sie zastanawialem jaki program pocztowy uzyc…

wybralem the bat!,

a jaki wy uzywacie program p.?

czesto korzystam z poczty i chcialbym miec najlepszy dostepny program

dawajcie swoje propozycje

no cóż każdemu się spodoba coś innego, ja używam Thunderbird PL i jak na razie jestem z niego zadowolony

The Bat jest dobry. Jak ci odpowiada to zostań przy nim. :smiley:

Problemy :arrow: Oprogramowanie

Ja używam standardowo Outlook Express i jestem z niego zadowolony.To chyba jedyny produkt Microsoftu który jest dobry.

ja uzywam Outlooka, kiedys uzywalem expressa i wydaje mi sie outlook jest lepszy… innych nie probowalem wiec nie moge sie na ich temat wypowiadac

Jednak trzeba przyznac ze najbezpieczniej jest sprawdzac poczte przez www :slight_smile:

The Bat’a uzywam od bardzo dawna i stwierdzam ze jest naprawde super programem, ale od kilkunastu dni rownorzednie uzywam Mozilli Thunderbird - i w sumie zaczyna mi sie podobac, choc z czasem odkrywam ze brakuje mi w niej pewnych funkcji ktore ma The Bat. Ale w druga strone to działa identycznie :-). Chyba jednak pobawie sie dluzej Thunderbirdem…

Glownym plusem MT jest jej freeware’owa licencja.

Moim zdaniem Outlok - nie przyspaja mi problemów,

Łatwy w konfiguracji itp…

kamillozo to jest każdego indywidualna sprawa jakiego klienta używa. Widać że dużo gadasz ale żadnego nie polecasz wiec może nadrobisz zaległości. :?

A ja używam Opery, też ma wbudowaną pocztę.

I jako takie lecą w wiadomym kierunku.

Używam Outlooka od zarania dziejów i jestem z niego zadowolony,więc polecam.

Przecież Outlook Exprees to jedna aplikacja :?

Osobiście uważam że najlepszy jest: Office Outlook 2003 & IncrediMail Build 1710 wybór który z tych powinien być już sprawą prywatną bo to już zależy od potrzeb i upodobań

IncrediMail Build 1710

Program umożliwia wysyłanie informacji zawierających elementy graficzne, animacje, efekty 3D, a nawet dźwięki. Pisząc nową wiadomość, użytkownik może skorzystać z wielu gotowych wzorów tła, animacji i różnych efektów graficznych. Elementy te zostają zintegrowane z e-mailem i nie są widoczne jako załączniki. Co ważne, przygotowane przy użyciu IncrediMail wiadomości można przeglądać z zachowaniem ich oryginalnego wyglądu w innych programach pocztowych.

Producent: IncrediMail Ltd.

Licencja: Adware [reklamy][standard] / Shareware [Premium]

System: Windows 98/Me/NT/2k/XP

Download

Spolszczenie

Office Outlook 2003 - chyba większość zna

Oba programy są płatne.

A ja od lat sprawdzam poczte na stronach www.

Pozdro. !!

Damian, myślę, że strumienianin pisząc o “outlooku” miał na myśli program Microsoft Outlook (z pakietu MS Office). MS Outlook a Outlook Express to dwa różniące się znacznie programy.

Wiem,ale chciałem sprostować jego wypowiedź,aby nie było żadnych niedomówień.

Wcale nie tak znacznie…

Nie byłbym tego taki pewien. Outlook, a szczególnie Express, jest jednym z gorszych aplikacji, klientów poczty. Osobiście polecam The Bat!

To zależy od wymagań, kto co lubi i co potrzebne … :wink:

Właśnie.

Ja używam Outlook Express i jest very good.

Ja rzuciłem Outlook Express ze strachu o bezpieczeństwo. Głównie używam M2 w Operze, z którego jestem zadowolony (no, poza wyskakującymi błędami serwera i brakiem tworzenia wiadomości HTML) oraz Thunderbirda 0.9 PL- z którego nie jestem zadowolony. Działa u mnie strasznie wolno i ma bardzo nieintuicyjną konfigurację (nawet jak dla informatyka). Myślałem o całkiem niezłym FoxMail, ale potrzebuję klienta po polsku dla reszty rodzinki a spolszczenia jak na razie nie ma.