Najlepszy producent płyt głównych

Głosujcie i piszcie jacy producenci produkują najlepsze płyty główne, uzasadnijcie. Jaka jest najlepsza a jaka najlepsza w cena/jakość ??

głupi temat, nie ma jedynego najlepszego producenta, jedni robią dobre płyty pod AMD, drudzy pod intela, wiele płyt jest porównywalnych ze sobą…

cale prawie życie na asusach. raz tylko gigabyte mialem. a piotrekplay ma racje nie ma producentów najlepszych

Ogólnie przedmówcy mają rację, nie można wskazać kto produkuje najlepsze płyty główne. Ale…

Na pewno większość zgodzi się, że jeśli chodzi o jakość wykonania to ASUS rządzi. Natomiast niektórym często zdarzają się BUBLE np.: MSI (przynajmniej ja miałem same niemiłe doświadczenia jeśli chodzi o tego producenta)

Obecnie korzystam z płytki EVGA i jestem z niej bardzo zadowolony, choć wykonanie nie jest tak staranne jak w przypadku ASUSA :!:

Sporo modeli na zlecenia różnych firm produkuje Foxconn, jak dla mnie jest test, płyta wypadła dobrze ludzie się nie skarżą to kupuje, firma się zbytnio nie liczy, ale ESC i AsRocka lepiej unikać.

:hahaha: chyba masz na myśli płyty pod intela i to też nie wszystkie :stuck_out_tongue: większośc płyt pod AM2 asus po prostu schrzanił :stuck_out_tongue:

ja mam uraz do ASUSA,tylko raz był ASUS na S754 i koszmar.Jestem za GIGABYTE :smiley:

A ja tam stawiam na ASUS i MSI.

Cóż trudno wybrać która firma robi najlepsze płyty:

Najlepiej wspominam EPOXA zwłaszcza model 8rda3i na n-forcie 2

A w obecnej chwili hmm…

Gigabyte całkiem niezłe robi

Biostar i Foxcon są dość dobre

a z tych najtańszych producentów jakbym miał wybrać to

Asrock :stuck_out_tongue:

Nie oszukujmy się. Na 95% każdy, kto zagłosuje, to zagłosuje na to, co ma.

hehe a to dobre ktoś na asrocka i ecs zagłosował :hahaha:

seba86mu fakt…

według mnie temat nie ma sensu… ankieta nie jest obiektywna i prawie nikt nie tłumaczy swojego wyboru…