Najlepszy profesionalny program do przyspieszania muzyki

witam, poszukuje programu żeby przyspieszyć dokładnie takie piosenki np:

, , takie coś ogulnie taki post hardcore czy screamo nie wiem sam co to jest :P , potrzebuje jakoś zwiekszyć szybkość piosenki o 5sekund , prubowałem to robić w audacity ale on jest bardzo zbugowany ponieważ jak daje przyspiesz tempo o 2,000 to w pewnym miejscu za szybko gra muza i nie fajne przejście sie robi , ale wiem że to wina programu raczej dlatego że jak dam np szybkosc 2,065 to wtedy początek jest sfałszowany bardzo nie słychać w miejscach ryfuw gitar itp itd, do tego jak przyspieszam wybrane miejsce to robi sie odstęp taka zawieszka i musze to wycinać :(, nie o to mi chodzi chce profesionalnie przyspieszyć piosenki tempo bez zmiany samej piosenki jedynie żeby szybciej grała , jaki program do tego program najbardziej sie nadaje?

Żeby przyspieszyć tylko część utworu, np same gitary, perkusję etc będziesz potrzebował bardzo inteligentnego algorytmu =D>

Nie wiem czy w ogóle coś takiego jest możliwe.

Właściwie po co chcesz to przyspieszyć? przecież to wiadome że po takich zabiegach jakość spada dość drastycznie.

bo jakoś mi bardziej wpada w ucho szybsza muza :), ja chce przyspieszyć całość piosenki prawie jedynie niektóre fragmenty jeszcze bardziej przespieszyć np wolne gitary metalowe brzmienia :), mam adobe audition sa lepsze? najnowasza wersja

Dodane 06.06.2011 (Pn) 22:36

? NO PYTAM SIE JAKI NAJLEPSZY MAM ADOBE AUDITION I CZY ON SIE NAJLEPIEJ DO TEGO NADA? NIE MA LEPSZYCH PROGRAMÓW?

Dodane 07.06.2011 (Wt) 18:23

odswieżam