Najlepszy program antyspyware

Szukam dobrego programu antyspyware

Ja polecam:

AVG Anti-Spyware lub Spybot - Search & Destroy

dostępne w Vortalu tutaj

Mam Spyware Terminatora w polskiej wersji i nie narzekam.Co 2 dni sam skanuje pudło i czasami sie znajdzie jakieś coś.Ale to kwestia gustu

Może będę wyłamującą się jednostką, ale polecam Windows Defendera :stuck_out_tongue:

W każdym razie z tych darmowych, razem z antywirusem AVG Free nic mi nie wpuścił do kompa, żadnego syfu, wszystko było znalezione i usunięte.

No i taki duet nie muli mi kompa, nawet jak gram z włączonymi innymi aplikacjami :smiley:

także polecam:

:wink: :wink:

Windows Defender.

Mimo pozorów dla mnie bardzo dobry program.

Windows Defender, Ad-Aware 2007, Spybot

Wiadomo , że każdy będzie polecać to czego sam używa , proponuje poczytać opisy następujących programów i po testować następujące

Do tego jeszcze

a-squared Free / Hitman Pro / SUPERAntiSpyware

http://forum.dobreprogramy.pl/search.php

Było na bank nie raz.

Na mocny komp ,spyware doctor, wersja po polsku i darmowa. http://www.pctools.com/pl/spyware-docto … ZwodXivLdw

Ad-Aware 2007 i Spybot - Search & Destroy

A spyware doctor ma osłonę rezydentalną i jest freeware?? bo to ważne przy wyborze programu. Ja polecam tak jak niektórzy AVG Antyspyware.

Nie wiem jak u innych, ale u mnie podczas instalacji spyware doctor’a, NOD32 wykrył wirusa. Pewnie to tylko wina zaawansowanej heurystyki. Tak czy inaczej zrezygnowałem z próby przetestowania programu. :?

Według mnie najlepszy jest Webroot Spy Sweeper, niestety komercyjny. Z bezpłatnych polecam Ad-Aware PE i/lub SpyBot Search&Destroy, a dla posiadaczy legalnego Windowsa XP/Vista - Windows Defendera.

Używałem kiedyś Spy Sweepera w pełnej wersji (z gazety KŚ Ekspert) wersja trial mnie nie satysfakcjonowała - jeszcze z wbudowanym antywirusem, który zabruździł mi trochę system ale naprawiłem to. Ogólnie był świetny naprawdę rewelka.

Windows Defender, Ad-Aware 2007

Adios15 , jest kilka dobrych - AVG AntySpyware, Spy Bot, Ad-aware. Polecam ten wątek:

:arrow: http://forum.aerosite.pl/topics53/jaki- … -vt943.htm

Spybot - Search & Destroy

Mi by wystarczył sam Kaspersky IS 2007 posiadam go ma wszystko wbudowane, ale dla pewności

Dodam tez ze niektore dobre firewalle posiadaja mozliwosc usuwania syfu

typu Spyware czy Adware … :lol:

Ja mam spybot i jak skanuje to pokazuje podczas skanowania przez mignięcie takie nazwy plików jak : “eros” , “hacker” , “dialer xxx” . Ale nie wykrywa tych plików jako zagrożenia . A często wykrywa mi “double click” czy inne stale powtarzające się nazwy.

Wczoraj sciągnołem Windows defender i przeskanowałem i nic nie wykryło .

Ale mój komputer to w ogóle ma swoje chumory : system wadliwie działa : na jeden z dysków nie da się w ogóle wejśc , niektórych plików nie da się do końca usunąc - odmowa dostępu , a jak wpisuje litere c z kreską to włancza sie ati cataliser .

Może to dlatego że mam 2 systemy ( windowsy ) na kompie ?

No ale czy moge miec jakieś niewykrywalne spyware na kompie ( te “eros” , “hacker” , “dialer xxx” ) ?