Najlepszy program do nagrywania filmów z YouTube

Witam

Jak na razie najlepiej spisywał się Internet Download Manager, który oprócz ‘przyjaznej’ gotowości do asystowania w ściąganiu plików flash, oferuje świetną prędkość poboru przeróżnych materiałów pod warunkiem, że dana strona nie limituje przesyłu. Niemniej tego programu nie mogę obecnie używać z pewnych względów (polecam !) i szukam godnej alternatywy. Przy okazji mam pytanie: dlaczego materiały z youtube są ściągalne TYLKO w .flv. Pamiętam, że kiedyś ściągałem w różnych rozszerzeniach. Abstrahuję tu od konwersji plików - wyjaśnię na przykładzie - dla próby załadowałem na mój kanał youtube mój filmik w .mp4, ale mogłem go ściągnąć niezmiennie w . flv Jeśli to jest nie do odkręcenia to znaczy, że youtube służy wyłącznie publikacjom, NIGDY sensownej archiwizacji.

Proszę o sugestię aplikacji do ściągania ze stron typu youtube w wersji dla wymagających :)no i akcelerator poboru z sieci - najlepiej 2 w jednym :slight_smile: Mile widziane wyjaśnienie supremacji .flv w youtube

Jeśli chodzi o samo YT to:

Nie chce mi sie wyjasniac po prostu sprawdz bedziesz mial dostepne rowniez 720p , 1080p MP4

http://youtubedownloaderhd.com/

Jesli chodzi o darmowa alternatywę do akceleratora pobierania plików z sieci to:

http://www.freedownloadmanager.org/

ale najbardziej polecam http://jdownloader.org/

Dzięki ! Już sprawdzam :slight_smile:

Co do pobierania z youtube to proponuję ALL YouTube Downloader (aka YouTube to ALLPlayer), umożliwia wybór jakości pobierania zależnie od tego w jakiej max jakości jest dany film i integruje się z Internet Explorerem, Firefoxem i SeaMonkey (z Firefox i SeaMonkey za pośrednictwem dodatku), z pozostałych przeglądarek trzeba ręcznie skopiować adres strony z filmem.

Co do rozszerzenia pliku po pobraniu to jest to mocno związane z tym w jakiej rozdzielczości się pobiera.

No bo youtube właśnie służy wyłącznie do publikacji a nie do archiwizacji.

A do pobierania filmów z innych tego typu serwisów to w przeglądarce Firefox nieźle sobie radzi dodatek FlashGot który współpracuje z różnymi akceleratorami pobierania (między innymi z wymienionym wyżej FDM), alternatywnie jak trafię na jakąś oporną witrynę to jako ostatnią deskę ratunku stosuję Orbit Downloader.

Jeśli ktoś używa Firefoxa to proponuję dodatek video downloadhelper który pozwala na zapisywanie wszystkich dostępnych formatów filmów które są dostępne na YouTube.

Super też jest “Freemake Video Downloader” sciąga i na żądanie - może też od razu skonwertować na inny format /wtedy troche dłuzej trwa/

JDownloader wygląda na solidny, ale trzeba go chyba specjalnie ustawić, bo w przeciwieństwie do chyba najlepszego w tej branży IDM nie reaguje domyślnie na każdą sposobność ściągania, niezależnie od serwisu. Funkcja Click’n’Load zapisuje się w rejestrze, ale nic z tego nie wynika - nie pojawił się żaden przycisk, ślad na przeglądarce. Jakieś symptomy aktywności dostrzegłem jedynie na IE, którego nie znoszę i prawie nie używam. Dodatek nie kompatybilny z Firefox 10> Ja korzystam z Chrome, więc kompletnie nie wiem czy z tego programu będę miał jakikolwiek pożytek.