Najlepszy program do odzyskiwania danych

Witam.Jaki jest wg was na tą chwilę najlepszy program do odzyskiwania danych? Głównie chodzi mi o możliwość odzyskiwania danych po formatowaniu dysku.Jestem w stanie zakupić taki program,aby tylko był wart swoich pieniędzy :slight_smile: Tak na przyszłość po prostu,w sytuacjach że jakiś znajomy chce coś odzyskać itp,zawsze by się za ten program zwróciło :smiley: Chciałbym taki najlepszy w swojej klasie.Czytałem trochę o Recover My Files i R-Studio,ale nie mogę się zdecydować :slight_smile:

Na rynku odzysku danych zdecydowany prym wiedzie firma Ontrack i program:

EasyRecovery 6.10 Professional

http://www.dobreprogramy.pl/EasyRecover … 11721.html

Niestety słono kosztuje (ponad 800zł a w wersji profesional ponad 2 tyś)

Cyba91 ,

Proponuję program DM Disk Editor and Data Recovery. Może przypadnie Ci do gustu.

Ponadto na Forum elektroda.pl w dziale Komputery Serwis -> Naprawa HDD i odzysk danych

można uzyskać pomoc.

Grzecznościowo pomógł mi kiedyś użytkownik migol21 a było co robić.

DMDE - Jak odzyskać partycje (2xSamsung RAID 1)

Nie wiem niestety jak to jest jeśli dysk jest sformatowany.

hmm nei wiem czy dokladnie o to ci chodzi ale ja używam F-Secure Online Backup także całe dane mam w sieci zgromadzone. taka kopia zapasowa. do plików mam dostęp rzez przeglądarkę i zawsze mogę wszystko przywrócić na dysk. do tego mam nieograniczoną ilość miejsca do wykorzystania więc to też sie może zwrócić :slight_smile: takie coś kosztuje 170 zł rocznie ale wg mnie warto. już raz mi życie uratował ;d