Najlepszy program do ukrywania hasłem zawartości folderów

lub calych parycji. chodzi mi oto zeby byl to program, ktorego nie bedzie mogl kazdy odinstalowac ani usunac do kosza.

Najlepszy jest Hide Folders XP 2.0 ale niestety płatny. Poszukaj na forum było o tym sporo tematów. Możesz zobaczyć też program Sekretnik dostępny w Vortalu.

:arrow: Hide Folders XP 2.0

:arrow: SekretNIK 1.0

PC Security bardzo prosty w obsłudze.

ale rozumiem ze uzywajac sekretnika nie strace danych jezeli ktos mi go odinstluje lub po prostu wrzuci do kosza

Nie odinstaluje ci go nikt bo do odinstalowania programu potrzebne jest hasło. :smiley:

o to super dziekuje za porady

POST 2

aha tylko jeszcze jedno mnei martwi czy jesli ktos umiedsci mi caly folder pregramu w koszu to nie strace danych.

Nie. :smiley:

Zainstalujesz ponownie jak co. Aplikacja ma moduł ochrony. :smiley:

widze ze hide folders xp ma opcje ukrywaniea swojje sciezki program files/ czy inne tez to maja?

POST 2

no niestety po wyrzuceniu folderu sekretnik nie cjce sie pnownie zainstalowac. chodzi mi o to ze ajk nawet ukryje folder sekretnika a kts mi usunie do niego skrot to bede go mogl uruchomic jakos?

Niektóre zapewne tak ale sekretnik o ile pamiętam nie. Sam możesz ukryć jak co. :smiley:

aha dzieki za porady i cierpliwosc pozdrawiam

hmm bo zapewne pyta się czy chcesz usunąć aplikacje. Przeczyść rejestr i wtedy zainstaluj.

Jasne wpisując np ścieżkę do pliku uruchamiającego program. :smiley:

czyscielm jv ale nic nie daje moze znasz ajkies inne programy najlepiej darmwoe do czyszczenia rejestru

Jak ktoś zechce to ci usunie z całym sekretnikiem wszytko !!

:arrow: grzesiek82

Nie pisz dwóch postów pod sobą !!