Najlepszy program do ukrywania hasłem zawartości folderów

(Grzesiek82) #1

lub calych parycji. chodzi mi oto zeby byl to program, ktorego nie bedzie mogl kazdy odinstalowac ani usunac do kosza.

(lazikar) #2

Najlepszy jest Hide Folders XP 2.0 ale niestety płatny. Poszukaj na forum było o tym sporo tematów. Możesz zobaczyć też program Sekretnik dostępny w Vortalu.

:arrow: Hide Folders XP 2.0

:arrow: SekretNIK 1.0

(Mithnick24) #3

PC Security bardzo prosty w obsłudze.

(Grzesiek82) #4

ale rozumiem ze uzywajac sekretnika nie strace danych jezeli ktos mi go odinstluje lub po prostu wrzuci do kosza

(lazikar) #5

Nie odinstaluje ci go nikt bo do odinstalowania programu potrzebne jest hasło. :smiley:

(Grzesiek82) #6

o to super dziekuje za porady

POST 2

aha tylko jeszcze jedno mnei martwi czy jesli ktos umiedsci mi caly folder pregramu w koszu to nie strace danych.

(lazikar) #7

Nie. :smiley:

Zainstalujesz ponownie jak co. Aplikacja ma moduł ochrony. :smiley:

(Grzesiek82) #8

widze ze hide folders xp ma opcje ukrywaniea swojje sciezki program files/ czy inne tez to maja?

POST 2

no niestety po wyrzuceniu folderu sekretnik nie cjce sie pnownie zainstalowac. chodzi mi o to ze ajk nawet ukryje folder sekretnika a kts mi usunie do niego skrot to bede go mogl uruchomic jakos?

(lazikar) #9

Niektóre zapewne tak ale sekretnik o ile pamiętam nie. Sam możesz ukryć jak co. :smiley:

(Grzesiek82) #10

aha dzieki za porady i cierpliwosc pozdrawiam

(lazikar) #11

hmm bo zapewne pyta się czy chcesz usunąć aplikacje. Przeczyść rejestr i wtedy zainstaluj.

Jasne wpisując np ścieżkę do pliku uruchamiającego program. :smiley:

(Grzesiek82) #12

czyscielm jv ale nic nie daje moze znasz ajkies inne programy najlepiej darmwoe do czyszczenia rejestru

(system) #13

Jak ktoś zechce to ci usunie z całym sekretnikiem wszytko !!

(fiesta) #14

:arrow: grzesiek82

Nie pisz dwóch postów pod sobą !!