Najlepszy SE do słuchania muzyki?

jaki wg was najlepszy model jest, do sluchania muzyki ?

Sony Ericsson K750 i :stuck_out_tongue:

Wszyscy mówią o K750i że robi najlepsze zdjęcia itp… ale czy na prawdę on jest taki boski ?:] ile pomieści piosenek o pojemności od 5-7 mega? i jaka jakość będzie bo ja słyszałem że najlepsze do muzyki to SE z serii Wxxxi czy to prawda? bo chcę kupić sobie telefon ale zależy mi na dobrej jakości odgrywania i pojemności żeby jak najwięcej włożyć piosenek o pojemności od 5 do 7 mega… :slight_smile:

Ja Ci polecę Se w810i. Kolega miał owy model i jakość była bardzo dobra.

A co do pamięci ten telefon obsługuje karty do 4GB wiec muzyczek Ci się zmieści bardzo dużo :smiley:

Po części prawda.

W końcu W oznacza Walkman. :slight_smile:

Niektórzy wątpią w tą jakość.

Dokładasz ~100 PLN i masz W950i.

4GB wbudowanej pamięci (bez możliwości zwiększenia poprzez dołożenie karty pamięci).

Niestety jego mała cena jest spowodowana brakiem aparatu, ale nie jest on potrzebny każdemu.

Qqqqqq : aktualnie to W880, choć i W950 ma dobra jakość, ale to już bardziej kombajn.

Właściwie to można kupić np: W200 i zmodyfikować akustykę z tego modelu na tą z W880, wyjdzie taniej :wink: Oczywiście efekt nie będzie idealnie taki sam jak ten z W880, ale będzie podobny. Sam mam W200 + akustykę z W880 i zmodyfikowane sterowniki na wysokie i niskie tony. Idealnie działa pod słuchawkami i daje czysty i wyraźny dźwięk.

mam jeszcze jedno pytanie :stuck_out_tongue: Jednak chcę kupić SE W300i bo nie mam tyle środków finansowych żeby kupić jak wy mówicie SE W880 :slight_smile: może kiedyś ale w tej chwili starczy mi na W300i i mam pytanie czy ta komórka ma te różne dodatki (kamera, aparat) i czy dzwonki gra nie polifoniczne tylko realne wiecie o co mi chodzi :slight_smile: sorki że tak pytam ale nie znam się na komórkach i prawdę mówiąc miałem kiedyś jedną starą a tak w ogóle to nic :slight_smile: więc się nie znam :stuck_out_tongue: aa i jeszcze chciałbym się dowiedzieć czym się różni pamięć wew od zew :slight_smile: chodzi o to, że na pąmieć wew wchodzą SMSy itp… a na zew piosenki ? będę wdzięczny jak ktoś mi to wszystko objaśni.

Z góry dziękuje :wink:

poszukaj w google specyfikacji w300, ja odradzam ten model. Problemy z klapką, luzy, złe dopasowanie. Stare sterowniki akustyki = dość słaby dźwięk.

hmmm słyszałem że tam klapka jakaś dziwna jest :wink: a co powiecie o W200i ? lepsza od 300i ? Pod względem Muzyki? Jakość muzyki, Pojemność ile tam zmieszczę utworów ?

Tutaj możesz porównać sobie telefony:

http://www.mgsm.pl/compare.xhtml

Danych zmieścisz na karcie pamięci tyle ile stanowi jej pojemność, nie wiecej :wink:

W sumie to W200i też jest fajny i dobry. Zastanawiam się też nad nim czy może go nie kupić sobie :slight_smile:

Ma rozszerzalną pamięć kartami mini sd, aparat fotograficzny no cenowo nie jest drogi. Więc co tu chcieć więcej? :smiley:

aha no i troszkę zaskoczony byłem wyświetlaczem bo nie jest zbyt dobrej jakości… Takiej samej jakosci są wyświetlacze w k310i, k510i… nie wiem jakieś tam jeszcze modele :stuck_out_tongue:

O dobrej jakości wyświetlacza można mówić o SE k750i, który również ma rozszerzalną pamięć wiem że do 4 GB i muzykę gra naprawdę świetnie, mój kumpel taki ma wiec wiem :wink:

Może bluetooth? :co:

Brak takowego w takim telefonie (ok, niższa półka ale jednak SE z serii Walkman więc powinni wiedzieć, że user tego modelu będzie czesem chciał wymienić sie mp3 z innym użytkownikiem komórki, który BT ma.) uważam za skandal. :-s

Fotki także klepie nienajlepsze. W zasadzie jedynym plsem jes jego “walkmanowatość” i darmowe głośniki które Sony Ericsson dorzucał gratis w głośnej akcji (chyba jednak obecnie już nie ma szans na otrzymanie tego bonusa).

JUDGE : taaaaaaa… 90% ludzi używa BT do… przesyłania fotek ;f super

josiok : jak masz pytania dotyczace w200 to gadaj do mnie na gg, mam ten fon.

Nie wiem, 90, 60 czy może zaledwie 38% - jeśli posiadasz takie dane statystyczne chętnie je poznam.

Prawda jest taka, że ja ze znajomymi BARDZO CZĘSTO korzystamy z tej funkcji więc jej brak uważam za sporą niedoróbkę, niedogodność - można ten fakt nazwać na wiele sposóbów.

panowie a mam takie pytanie :slight_smile: Czy SE K550i też dobrą ma jakość dźwięku ?

do w200i troche mu brakuje czy nie? bo waham się między SE K550i a SE W200i :slight_smile: głównie chodzi mi o mp3 żeby dobra jakość muzyki leciała więc pytam :slight_smile: K550i gra lepszą jakość muzyki od w200i? jak nie to dużo mu brakuje do w200i? :D:D