Najlepszy serwis na MŚ 2006

Z jakeigo serwisu o mistrzostwach świata będziecie korzystali??? Mam zamiar jakąś dobrą stronę ustawic jako startową w okresie MŚ.

ja będe korzystał z telegazety w TV

jak dla mnie wystarczająca :smiley:

Po dzisiejszym meczu to się zastanawiam czy wogóle obejrze jakiś mecz z naszymi nieudacznikami , jakby ta bramka strzelona przez bramkarza padła w czasie mistrzostw to pewnie by się znalazł w ksiedze Guinessa , jakoś nie mogę sobie przypomnieć podobnej bramki w oficjalnym spotkaniu.

No bramka niecekawa. Ale jak Kuszczak musi się czuć teraz?? :frowning: Będą go porównywali z innymi bramkarzmi itp itd. Wracajac do tematu będzicie zaglądali na serwisy sportowe?? Jakie??

:|:|:|:|

http://www.mistrzostwa-swiata.pl/

http://mistrzostwa-swiata.net/

sorry ale jeszcze nie doszedłem do siebie po tym meczu , to był dla mnie szok , to był mecz który miał wykreować Polską drużyne a za sprawą bramkarza tylko ją ośmieszył , myśle że jest jeszcze troche czasu i dojde do siebie , a wtedy polsat sport powinien mi wystarczyć.

No ja zamierzam zaglądać tu http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/

Z tego co wiem, TVP wykupiło mecze tylko naszej reprezentacji, tak? A czy na necie czy gdziekolwiek indziej będzie można obejrzeć resztę meczów (interesują mnie programy z pakietu cyfra+ zestaw platynowy)

na początku lata Polska wróci z mistrzostw świata :mrgreen: mój przewodnik tak jak u wigrusa telegazeta.

(XXXX)

Daruj sobie epitety. Nie dość, że nie na temat to jeszcze wulgarne. Gwiazdki w słowach niczego nie zmianiają.

Sdar

Pewnie na polsat sport będą pozakywali ile sie da.