Najlepszy smartfon do 1000 zł z akcesoriami

Czy dostanę lepszy smartfon do 1000 zł z akcesoriami?

Redmi Note 7 4/64

Do zakupu przekonuje mnie:

  • USB C z obsługą Quick Charge
  • Bateria 4000 mAh
  • Android 9.0 z zapewnieniem aktualizacji na 2/3 lata
  • 4 GB RAM i Snapdragon 660 - wydajność w codziennym używaniu
  • wyświetlacz 6.3"
  • na x-kom jest napisane, że do końca kwietnia dostaje się dodatkowo pół roku ubezpieczenia na wyświetlacz telefonu w razie stłuczenia

Korzystam z telefonu do:

  • portale społecznościowe
  • czasami jakieś gry - quizowanie, Mortal Combat ale i tak rzadko gram
  • robienie zdjęć (ale posiadam też lustrzankę, którą głównie fotografuje + przesyłam zdjęcia na telefon, aby na nim edytować je)

Telefon jest za 899 zł w x-kom, czyli zostaje mi 100 zł naszkło i lepsze etui (w zestawie są silikonowe plecki).
Z tego co słyszałem trzeba dokupić też wtyczkę, która obsługuje szybkie ładowanie. <- o taką wtyczkę chodzi?

Dzięki za pomoc.

Chyba najlepsza opcja. Jeszcze jest Mi 8 lite


ale w sumie Redmi Note 7 jest bardzo podobny, a tańszy jednak

Będzie ciężko o coś lepszego. Redmi Note 7 wypada najlepiej do kwoty poniżej 1k złotych. Jeżeli miałbym podać jakieś alternatywy to sprawdziłbym Moto G6 Plus (939 pln. w sferis) lub Mi 8 Lite pod warunkiem że udało by się go wyrwać w okolicy 1100pln, również wydajny, dobrze zoptymalizowany sprzęt.

Note 7 to świetny telefon :smiley: następca Note 5 i 6 to co można sie spodziewać :slight_smile:
Motorola Moto G6 Plus 4/64GB jest jeszcze w promocji za 799 zł z kodem wielkanoc

Jak już moto to nie lepiej G7 z Andkiem 9 na pokładzie?

Ewentualnie wersja Power


.
.
.
.

https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/motorola-motog7-vs-motorola-motog6plus-vs-motorola-motog7power/

Motorola Moto G6 Plus, też posiada Androida 9, na pokładzie

Po aktualizacji, co wiąże się z krótszym wsparciem, a Motorola i tak nigdy nie brylowała w tej kwestii - G4s dostał Oreo tylko dlatego, że się domagali klienci, bo taki G4 dostał niemal od razu. Znaczy był od razu w planach, bo aktualizacja się masakrycznie ciągnęła.

Jeszcze wracając do Redmi 7 to zainteresowałbym się tematem jego trwałości. Użyto słabych materiałów i może się za bardzo wyginać. Może to mieć jakieś znaczenie jak nie jesteś się z tych co telefon wręcz głaszczą.

Każdy telefon bez NFC, to szrot

Tu się zgadzam, ale w wymaganiach nie było nic o NFC.

No widzisz, a ja przez tyla lat od kiedy ta technologia się pojawiła, nigdy nie czułem, ani nie miałem potrzeby jej używania.

To bardzo dobrze, do tej technologii, trzeba jednak być dojrzałym

Masz w życiu jakiś inny cel niż próby obrażania innych na forum? Tak bardzo się nudzisz, że próbujesz zabłysnąć tak płytkimi tekstami? A może próbujesz tutaj zrekompensować sobie jakieś braki? Brak uczucia w życiu prywatnym, małego pisiorka, czy czego tam ci brakuje?

2 polubienia

Kryptoreklama płatności zbliżeniowych i z bankomatów.

Raczej po muzeach nie skanuje naklejek nfc ani domu w “nie” oklejonego nie ma np. w sypialni oprogramowana naklejka z profilem odrzucającym połączenia telefoniczne.

Ale niech będzie, nie ta liga, Ja Ciebie też…

Hmmmm, wątek polityczny, wmieszany w używanie / lub nie, technologii zaimplementowanych w smartfonach, noooo wysublimowane kabaretowe zacięcie

Wydaje mi się, że Redmi Note 7 jest bardzo dobrą opcją. Jeszcze wziąłbym w rozwagę LG G7 FIT. Smartfon wydajny ze snapdragonem 821. Przyzwoity aparat i cena poniżej 1000zł. https://www.sferis.pl/smartfon-lg-g7-fit-lte-bluetooth-galileo-gps-wifi-nfc-32gb-android-81-kolor-czarny-p621332

1 polubienie