Najlepszy sprzęt na rynku

(Golebiewski96) #1

Siema, moglibyście mi tu wypisać listę najlepszego obecnie sprzętu komputerowego na rynku? Od myszki i głośników począwszy, przez procesor a na zasilaczu skończywszy. Fajnie by było jeszcze jakąś epicką obudowę...:slight_smile:

(Boguszek) #2

Podstawowe pytanie chcesz kupić czy pytasz dla fantazji ? jaki budżet chcesz przeznaczyć na all.

(nnick) #3

"Najlepszego obecnie"? Proszę bardzo:

Obudowę to może niezbyt epicką ma, z myszą i głośnikami też raczej cienko, ale gwarantuję że pod względem procesora i pamięci nie przebijesz tego .

(sla17) #4

Podaj czy chcesz kupić, czy tak z ciekawości. Na wstępie mogę podać, że MOBO byłoby przystosowane dla 4 procesorów (wrzucić tam Xeony albo Opertony), do tego 48x32GB od Samsunga (wypuścił z tego co wiem takie kości), do tego QUAD SLI 4xGTX590. Zostaje zasilacz, dyski i napęd. Napęd to sprawa drugorzędna, zasilacz pewnie 2x1500W, a dyski... co dusza zapragnie, jakieś 8xSSD 480GB w RAID0, albo więcej - ograniczeniem byłoby tylko ilość złącz na płycie głównej :wink:

Monitor... może 3xApple Cinema Display? Świetny obraz na nich jest. O reszcie myśleć mi się nie chce :stuck_out_tongue:

Oczywiście pomijam superkomputery z tysiącami procesorów, bo nikt tego do domu by raczej nie wstawil :smiley:

(Golebiewski96) #5

z ciekawości, ale też taki który można dostać normalnie w sklepie : )

(sla17) #6

No to coś takiego jak podałem powinieneś bez problemu dostać - jako, że to z ciekawości to nie podaję dokładnych parametrów płyty głównej, itp. Jeżeli ma nie tylko epicko działać, ale i wyglądać - tutaj jest problem, bo serwerowe płyty nie wyglądają ładnie, szpecą strasznie.