Najlepszy telefon do 400zł

(bartekking) #1

Witam ! Siostra chce sobie kupić telefon.Budżet to max 400 zł koniecznie z Androidem.Prosiłbym o propozycje najlepszych modeli do właśnie takiej ceny.Pozdrawiam ! :))

(Newton) #2

Lg L5 jest bardzo dobry.

Duży ekran sprzyja przeglądaniu stron.

Świetnie działające WiFi.

Nic się nie zacina.

(Patryk_Pacanowski) #3

Ja ostatnio zastanawiałem się co kupić. Kupiłem ZTE Kis Pro. Nie jest to najlepsza marka, ale:

• jakość dźwięku lepsza od L5

• mniejszy wyświetlacz o 0,5"

• Android 4.1.1 Jelly Bean

• aparat 3 MP (L5 - 5MP)

(matekadamczak) #4

W tej, lub mniejszej cenie, znajdziesz Xperię tipo. Powinna sprostać oczekiwaniom siostry :slight_smile:

(Marxxx1) #5

myślę że zte v970 będzie najlepszym wyborem

(Paweł3779) #6

A ja Ci polecę coś sprawdzonego. W tej cenie możesz upolować w dobrym stanie Sony Ericsson'a Live with Walkman (sam go posiadałem rok, bardzo dobry telefon, szybki i funkcjonalny, a do tego dobra jakość muzyki) lub z większym ekranem Xperia Neo V, która również pracuje na tych samych podzespołach. Są to naprawdę dobre i sprawdzone telefony, może jakością wykonania nie powalają (ludzie narzekają na plastiki w Neo V, ale naprawdę na wyrost), ale wiadomo, to nie HTC. Możesz też znaleźć Samsunga Galaxy S również w całkiem dobrym stanie (raczej już po gwarancji) lub HTC Desire czy Desire S. Naprawdę sprawdzone modele, które warto zakupić w tej cenie. Tym bardziej, że można je znaleźć w niemalże idealnym stanie i będą o niebo lepsze niż nowe wynalazki typu Xperia Tipo czy inne LG L5...

(Marcinkolczyk694) #7

a ja ci proponuję nokię 500.Co prawda system to symbian bail ale sprawdzony.Mam od 2 lat i wszystko śmiga aż miło.Plusem jest darmowa nawigacja i duża ilośc darmowych aplikacji do pobrania.Niektórzy narzekają na nokię 500 ale moja jest ekstra! !!

(Paweł3779) #8

Może i Nokia 500 zła nie jest, ale w dzisiejszych czasach zdecydowanie nie warto "pchać się" w systemy typu Nokia Belle itd, ponieważ mają one dużo gorsze wsparcie, dużo mniejsza ilość aplikacji, rzadsze aktualizacje i ogólnie ten model jest dosyć stary, więc ja bym więcej niż 200zł za Nokię 500 nie wydał. Zapomniałem dodać, zobacz jeszcze Sony Ericsson Xperia Mini pro (SK17i), również telefon o dobrych parametrach, lecz mały wyświetlacz (3"), ale za to ma wysuwaną klawiaturę QWERTY. Jest jeszcze HTC Desire Z (też QWERTY wysuwana, lecz ekran 3,7" i procek 800mhz), ale podobno lakier na tylnej klapce jest okropnej jakości.