Najlepszy telefon do 400zł

Witam ! Siostra chce sobie kupić telefon.Budżet to max 400 zł koniecznie z Androidem.Prosiłbym o propozycje najlepszych modeli do właśnie takiej ceny.Pozdrawiam ! :))

Lg L5 jest bardzo dobry.

Duży ekran sprzyja przeglądaniu stron.

Świetnie działające WiFi.

Nic się nie zacina.

Ja ostatnio zastanawiałem się co kupić. Kupiłem ZTE Kis Pro. Nie jest to najlepsza marka, ale:

  • jakość dźwięku lepsza od L5

  • mniejszy wyświetlacz o 0,5"

  • Android 4.1.1 Jelly Bean

  • aparat 3 MP (L5 - 5MP)

W tej, lub mniejszej cenie, znajdziesz Xperię tipo. Powinna sprostać oczekiwaniom siostry :slight_smile:

myślę że zte v970 będzie najlepszym wyborem

A ja Ci polecę coś sprawdzonego. W tej cenie możesz upolować w dobrym stanie Sony Ericsson’a Live with Walkman (sam go posiadałem rok, bardzo dobry telefon, szybki i funkcjonalny, a do tego dobra jakość muzyki) lub z większym ekranem Xperia Neo V, która również pracuje na tych samych podzespołach. Są to naprawdę dobre i sprawdzone telefony, może jakością wykonania nie powalają (ludzie narzekają na plastiki w Neo V, ale naprawdę na wyrost), ale wiadomo, to nie HTC. Możesz też znaleźć Samsunga Galaxy S również w całkiem dobrym stanie (raczej już po gwarancji) lub HTC Desire czy Desire S. Naprawdę sprawdzone modele, które warto zakupić w tej cenie. Tym bardziej, że można je znaleźć w niemalże idealnym stanie i będą o niebo lepsze niż nowe wynalazki typu Xperia Tipo czy inne LG L5…

a ja ci proponuję nokię 500.Co prawda system to symbian bail ale sprawdzony.Mam od 2 lat i wszystko śmiga aż miło.Plusem jest darmowa nawigacja i duża ilośc darmowych aplikacji do pobrania.Niektórzy narzekają na nokię 500 ale moja jest ekstra! !!

Może i Nokia 500 zła nie jest, ale w dzisiejszych czasach zdecydowanie nie warto “pchać się” w systemy typu Nokia Belle itd, ponieważ mają one dużo gorsze wsparcie, dużo mniejsza ilość aplikacji, rzadsze aktualizacje i ogólnie ten model jest dosyć stary, więc ja bym więcej niż 200zł za Nokię 500 nie wydał. Zapomniałem dodać, zobacz jeszcze Sony Ericsson Xperia Mini pro (SK17i), również telefon o dobrych parametrach, lecz mały wyświetlacz (3"), ale za to ma wysuwaną klawiaturę QWERTY. Jest jeszcze HTC Desire Z (też QWERTY wysuwana, lecz ekran 3,7" i procek 800mhz), ale podobno lakier na tylnej klapce jest okropnej jakości.