Najlepszy telefon komórkowy do internetu

Może 70% ale w stanach!!, Koszty PL internetu są strasznie drogie… W porównaniu np. z Wielką Brytanią, gdzie 10 funtów starczy na cały miesiąc przeglądania i pobierania…

iPhone jest przereklamowane… Ja nie mogłem się przyzwyczaić do wirtualnej klawiaturze, po 3 miesiącach męki sprzedałem LG (z touch LCD)

Nie powiesz mi chyba że gdyby super extra palmtopy kosztowały tyle samo, z małą różnicą że 1 by miał wirtualną klawiaturę, a 2 fizyczną, wybrałbyś fizyczną… Pomijając markę, i parametry.

Heh, ośmieszasz się właśnie :smiley:

Co mają koszty internetu do wygody korzystania z internetu w telefonie?

Chcesz powiedzieć że w innym telefonie niż iPhone internet będzie tańszy ? :stuck_out_tongue:

hehe, no nie moge:P dałes czadu.

Wiesz co to WiFi w ogóle ?

Nie porównuj zwykłego dotykowego ekranu LG z multi - touchem z iPhone’a. Korzystałeś w ogóle kiedyś z iPhone’a na dłużej niż kilka-kilkanaście minut?

Mam iPhone’a od prawie półtora roku, najpierw 2G teraz 3G i tylko przez pierwsze pare dni przyzwyczajałem się do pisania na nim, ale jak przywykniesz pisanie nie sprawia absolutnie żadnych problemów. NIe zamieniłbym iPhone’a na żaden inny telefon teraz, no może na kolejną generacje iPhone’a która za 1-2 miesiące bedzie.

===========================

Ale nikt tu o wifi nic nie mówił… Na polskie realia to nie jest opłacalne przeglądać strony na telefonie, jak za 100kb płaci się 15 gr… jak i nie lepiej. A koszty do wygody korzystania mają bardzo duże znaczenie! !!

Fakt wifi to też fajna sprawa jest. Szkoda że hotospoty są dość wolne.

============

Dość dużo filmów na yt przeglądałem na temat iphone, oraz miałem okazję się nim pobawić, no i mi się klawiatura nie podoba… wg mnie jest ona za bardzo zbita. Po godzinie zabawy zacząłem tęsknić za realną qwerty.

I jakoś nie przypadł mi do gustu system iphone… Mógł by być WM, albo symbian, a żeby się dobrze pracowało apple mogło by napisać nakładkę na system. Tak jak to zrobiło HTC TF3D :stuck_out_tongue_winking_eye:

Temat jest: telefon do przeglądania internetu,a nie telefon w którym internet będzie najtańszy:P

iPhone do internetu jest idealny, WiFi coraz więcej ludzi ma w domu: router to koszt ok 100zł i mozesz swobodnie sobei z neta korzystać w lapku czy iphonie w całym domu.

Siadasz na kibelku i masz net za free:P

Internet z GSM jest i po 2-3gr za 100kB (Heyah, iPlus), a i są przecież taryfy abonamentowe i masz neta bez ograniczen za 100zł.

Podsumuje te brednie tak:

dużo filmów z Maybachem oglądałem na YT, dotknąłem go pare razy zaparkowanego przed siedzibą Radia M. no i mi się fotele nie podobają, są za miękkie. Po godzinie zacząłem tęsknić za prawdziwym fotelem z fiata 126p.

I jakoś nie przypadł mi do gustu maybach… Mógłby być mniejszy itp. a żeby dobrze się jeździło mógłby wyglądać jak fiat 126p, maybach mógłby zrobić tuning swojego auta żeby wyglądało jak mój ukochany fiat 126p

:smiley: :smiley:

A co do klawiatury w iPhonie to w trybie landscape przecież jest, ale skoro nigdy go nie miałeś to nie masz o tym pojęcia i nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia.

Edit:

Gdybyś nie wiedział co to landscape:

iphoneipodtouchlandscap.jpg

ty nie mów co ja mówiłem. Pisałem że miałem okazję się pobawić iPhone lepiej naucz się czytać…

Ogólnie telefon mi się nie podoba…

Nowy kosztuje na allegro ok. 2000 zł Za 2 tyś telefon nie jest tego warty… bardzo słaby aparat ( mniejsza z tym, w telefonie nie ma przyzwoitego aparatu), trzeba dopłacać do telefonu bo ma w sobie iPod Touch… (dobra sam mam iPoda, ale wg mnie IT to trochę za bajerancki, i tak głównie obchodzi nas muzyka… A tam jeszcze wifi wpakowali który strasznie dużo prądu czerpie… A zaletą ipoda powinna być długa praca na akumulatorze…)

Kolejnym - jest dziwny system… 1 wrażenie jest ok. ale potem fajnie by było sobie coś pozmieniać, jak to się ma do WM czy symbiana.

Skoro fon do netu to iPhone nie za się nadaję… małą rozdzielczość ekranu ma zaledwie 480-by-320-pixel… Było by trzeba dość sporo stronę powiększać aby cokolwiek z niej odczytać,

Pro Touch ma rozdzielczość 480 x 640, wówczas strony nie wymagają tak dużego powiększenia.

Jeśli ktoś ma jakiś dobry odtwarzacz mp3/mp4 to nie warto kupować iPhone… Po co wydawać 2000 tyś na telefon z iPodem Touch ??.

Za taką cenę można o wiele fajniejszy telefon kupić…

Bawiłeś się nim godzine czy nieco więcej i na tej podstawie twierdzisz że np.:

pisanie jest niewygodne bo klawiatura jest za gęsto upakowana literami - błąd, -> landscape

Ta?? To dziwne ze ja mam swojego nówke 16GB za 1100zł.

A bez problemu dostaniesz nówke 8GB teraz za ok 1300-1400, 16GB za 1500-1700.

Co innego w tej cenie aby miało 16GB pamięci dostaniesz??

Błąd: nie dopłacasz dlatego że ma w sobie iPoda Touch.iPhone to iPhone i płacisz za całość.

WiFi teraz to podstawa, zawsze możesz wyłączyć, nikt Ci nie każe z tego korzystac, ale znajdź mi telefon który nie ma WiFi w cenie 1500-2000? WiFi to standard i niezbędnik.

Bateria akurat w iPhonie jest bardzo dobra, max mi wytrzymała 6 dni, ale o tym nie masz zielonego pojęcia bo iPhona nigdy nie miałeś.

Skończ waść, wstydu oszczędź sobie…

MAC OX jest systemem o niebo lepszym od windowsa i tym bardziej symbiana…

Dostosować iPhone’a możesz nieograniczenie praktycznie i co ważne NIC się nie wiesza a to ogromna zaleta iPhone’a

Winda czy Symbian do żółwie przy iPhonie

Mały dowód:

previewinav.jpg

Co z tego że HTC Pro Touch ma większą rozdzielczość jak ma ekran tylko 2,8 cala podczas gdy iPhone ma 3,5 cala?

Wiesz jak wygląda w ogóle autoskalowanie stron w Safari w iPhonie? Jak prosto się skaluje palcami strone?

Pewnie nie i dlatego kolejne bzdury wygadujesz.

A od kiedy to iPhone ma konkurować z innymi odtwarzaczami mp3/4? To telefon jakbyś nie wiedział.

Ta?? Jaki ? Może szajsunga omnie? :twisted:

WM to żółw?? właśnie widać jaką ty miałeś styczność z WM…

Mimo, że iphone ma większy lcd to teoretycznie powinna być większa rozdzielczość…

Szjasungi to szajsungi schowałbym je do tego samego wora co iPhone :twisted:

Dobra nie ma co pisać, temat się zrobił iPhone vs. reszta świata.

================================

Jeśli autor poczeka trochę to niech sobie dozbiera kasy i kupi Touch Pro 2. Jeszcze nie było premiery, ale telefon to bajka! ahhhh i fizyczna qwerty yeahhhh

WM przy iPhonie to żółw, wynika to już z samego systemu operacyjnego.

na WM aplikacje mogą działać w tle, na MAC OX w iPhonie - nie (standardowo), poza tym iPhone OS jest dopasowany pod względem wydajności do iPhone’a tylko i wyłącznie, Apple dopracowuje swój system do swojego produktu czego efektem jest system niemalże idealny w telefonie.

WM jest na tylu telefonach o różnych parametrach, różnych producentów, że siłą rzeczy nie ma szans działać optymalnie. no i to windows… stabilnością, szybkością i maksymalną wydajnością nie grzeszy…

miałem HTC Wizard, HTC Universal i iPhone 2G i WM to żółw…

no i iPhone mimo że ma klawiaturę dotykową to i tak jest wygodniejsza niż w innych z fizyczną! szybciej się na niej pisze i nie myli się jak jedzie się samochodem/tramwajem… nie to co dotykowa z WM :stuck_out_tongue: a rozdzielczość? wystarcza… i tak lepiej się przegląda net niż na HTC Universal który ma 640x480!

w sumie teraz trochę żałuje że sprzedałem iPhone no ale albo iPhone, albo BMX, coś wybrać musiałem :slight_smile:

no i iPhone przez cały okres używania nie zawiesił się (czasami przez Palringo ale to wina programistów Palringo, nie Apple :stuck_out_tongue: )

Może i Iphone jest przekreklamowany, ale za to jaki praktyczny i niech Szajsung i900 Omnia tu nie podskakuje, bo NIGDY nie doskoczy…

A słyszałem, że Za nie długo wychodzi Omnia Pro i Nowy Iphone… To może i wtedy będzie sensowniejsza bitwa :smiley: :smiley: :smiley: Choć i tak szczerze w to wątpie :smiley: :smiley:

Sęk w tym że iPhone nie jest przereklamowany, a ludzie myślą że jest :twisted:

Nawet jak iPhone wchodził do Polski nie było zbyt dużo reklam w TV, w porównaniu z tym co działo się później jak Samsung Omnie wprowadził to reklamy Iphone’a praktycznie nie było

iPhone jest wart każdej złotówki na niego wydanej, nawet jeśli ktoś kupi go za cenę bliską 2k zł

Powiedziałbym nawet tak: Omnia czy inne iPhone-killery nawet nie dorastają do pięt pierwszej generacji iPhona, druga to tylko ulepszenie w postaci GPSa i 3G, reszta prawie taka sama, taki sam OS

lepsze nazewnictwo to “podróby iPhone” :wink: gdyby nie iPhone to Omnia by nawet nie powstała :stuck_out_tongue:

Omnia, dotykowe nokie, LG cookie i inne LG, myphone, xxx podrób chińskich iphona, inne szajsungi, HTC pewnie też w dotykowce tak szybko by sie nie pchał…

generalnie gdyby nie iphone telefony teraz wyglądałyby tylko nieco lepiej niż z przed ery iphona, więc szajsungowcy -omniowcy i inni: zawdzięczacie swoje namiastki telefonu dotykowego iphonowi, którego wasze zabawki nigdy nie dościgną :lol:

ja chyba tez bym wziął iphona, ale poczekałbym na te nową telefonię od gg, możę tam będzie lepiej :slight_smile:

mam LG KS360 ale musiałam zdjąć simlocka i zmienić na ere.

zależy mi na tanim internecie i gg, ale zupełnie nie znam się na erze, bo moim zdaniem na ich stronie nie da się nic znaleźć. Znacie może jakieś usługi, promocje czy coś takiego na internet i gg?

Jak masz już internet to instalujesz GG i masz GG. W Erze masz internet za 40zł/miesiąc przy limicie 512MB. Mam pytanie jeszcze odnośnie tego X1, czy tam można zainstalować messengera i inne takie aplikacje? Kumpel mi mówił, że na X1 to można nawet gdy 2D instalować i grać w nie normalnie :shock: . Czy to prawda?

hm. ale właśnie chodzi o to że jest drogo, a czasami są jakieś różne promocje i jest taniej…

po za tym z gadu też jest tak że chyba 1 zł czy więcej za minute a ja bym wolała jednak taniej…

Haha, tyle że nie ma nic za darmo. :slight_smile:

Ten kto powiedział że szajs jest lepszy od xperii, niech zamilknie na wieki :x XPERIA ma dwa razy większom rozdzielczość wyświetlacza lepszy aparat, do tego ma opere mobile, której safari iphona nie dorównuje do pięt, i w przeciwieństwie do IPhona ma pełne wsparcie dla Flash :smiley:

no teraz to mnie rozbawiłeś… sorry ale miałem iPhone i miałem 2 palmfony i na nich Opere 9.5 (nie beta) i przeglądanie neta to udręka, nie przyjemność… Safari przebija 100x tą denną Opere…

twoja kijowa xperia jest do bani bo pracuje pod WM… iPhone OS jest dużo lepszy od WM… no i nie masz MultiTouch…

no ale dziecko nie mające nigdy iPhone dłużej niż dzień nie zrozumie tego, szkoda gadać :roll: