Najlepszy ULTRABOOK do 3500


(logo88) #1

Witam, rozważam zakup ultrabooka. Nie jestem mocno zorientowany w tej materii, jedynie reklamy na różnych stronach uzmysłowiły mi że już chyba każdy liczący się producent lapków ma w swojej ofercie "wydajnego cieniasa". Zwracam się z prośbą o naświetlenie który jest najlepszy w kategorii do 3500zł. Wymagania minimalne: procek i5, 4GB Ram. Mile widziane: procek i7, usb 3.0

Cena może się wydawać dosyć niska w tej kategorii ale posiadam Win7, więc koszt systemu odpada.


(Liwt) #2

A widziałeś gdzieś ultrabooka bez systemu ? :lol: (może istnieją ale ja się nie spotkałem a trochę w tym temacie się rozglądałem niedawno).

Generalnie to ten segment ma się wyklarować gdy będzie Win 8 oraz Ivy Bridge a teraz to dopiero namiastki tego co będzie w zawyżonych cenach wiec ja bym poczekał… ale skoro musisz to napisz jaki rozmiar matrycy Cię interesuje bo to też dość istotne sa od 12" do 15" a cena różnią się znacząco…


(GForce) #3

Witam :wink:

Warto poczytać http://www.komputerswiat.pl/testy/sprze … px#content


(sla17) #4

Nie widziałem ultrabooka bez OS. Acer Aspire S3 był opisywany na [url=[http://www.dobreprogramy.pl/Acer-Aspire-S3-centymetr-przyjemnosci,Artykul,29650.html](http://www.dobreprogramy.pl/Acer-Aspire-S3-centymetr-przyjemnosci,Artykul,29650.html)[dobrychprogramach :wink: W twojej kategorii cenowej jest jeszcze Zenbook od ASUS-a. Polecam poczytać recenzję i opinie.

No chyba, że nie potrzebujesz go na już - to wtedy poczekaj na Ivy Bridge, bo dopiero wtedy się zacznie :smiley:


(logo88) #5

W takim razie czekam :]


(Sminka0) #6

Zerknij sobie tez na tego http://www.x-kom.pl/p/77966-notebook-la … gent=88535 Nieziemsko fajna maszynka, cieszy oko i świetnie działa. Warto w coś takiego zainwestować.


(rgabrysiak) #7

Nie warto ponieważ:

-cena nie adekwatna do możliwości

-ram tylko 4GB w dodatku jest to pamięć wlutowana

-zintegrowana karta graficzna która nie każdemu przypadnie

-matryca typu glare

etc.

Po prostu sztuka dla sztuki.