Najlepszy wybór internetu na kartę

Siema, jaki jest najlepszy wybór internetu na kartę do Smartfona? :) 

Nie interesują mnie duże pakiety lecz długość użytkowania internetu :slight_smile:

Nie potrzebuje rozmów i SMS’ów bo w ogóle nie dzwonie i nie rozmawiam.

Może lepiej internet mobilny na kartę? Jak to jest z pakietami w Orange? Jeżeli moje konto/numer ma ważność 7 dni, a zakupię pakiet ważny 30 dni to ile będę mógł korzystać z internetu?

 

No akurat jedno się z drugim wyklucza, gdyż nabywając np. pakiet 200 MB po wykorzystaniu prędkość spada i trwa tak zazwyczaj do 30 dnia od dnia zakupu pakietu. W takim wypadku masz dwie możliwości - możesz zakupić większy pakiet internetowy lub skorzystać z telefonu typu DualSim i zakupić kartę Aero by mieć bezpłatny dostęp do internetu.

Jeśli jednak chcesz zostać przy karcie to powinieneś zainteresować się pakietami internetowymi na kartę u operatorów.

Dzięki za pomoc, chyba wykorzystam Aero2 :slight_smile: Na telefonie też trzeba wpisywać kod CAPTCHA? 

Ja korzystam np. z pakietu w Play 3GB za 20zł i GB się kumulują (obecnie mam ponad 5GB).

Ja mam pakiet ważny 3 dni, ale 2 dni wcześniej konczy się ważność konta, tj. blokowane są połączenia wychodzące, a co za tym idzie, blokowany jest dostęp do internetu.

No niestety pakiety liczy się w ilości danych. Póki co nie ma nielimitowanych pakietów, ważnych np. ileś dni.

Szukasz ogólnie czy dla konkretnej sieci?

Jeśli 512kb/s Ci wystarczy to okej.

 

Na 99% tak ;-] Ale teraz zrobili tak, że można kupić pakiet, aby się pozbyć tego obowiązku: http://www.aero2.pl/Internet-bez-CAPTCHA/Informacje.

Za 5 zł -> 3 GB na 30 dni, za 10 zł -> 5 GB na 60 dni; jeśli wykorzystasz GB to albo wracasz do CAPTCHA albo wykupujesz kolejny pakiet. Najważniejsze, to trzeba najpierw nabyć kartę Aero2 w wersji bezpłatnej :wink:

Płacenie za Aero2 jest bez sensu. Prędkość pozostaje ta sama jak w przypadku wersji darmowej.

Aero używam od ponad 12 miesięcy i jest to najlepsze rozwiązanie w przypadku smartfona: brak limitów, brak opłat, prędkość idealna do zastosowań mobilnych.

AERO nie w 2015 roku - roku taniego i szybkiego internetu. W orange masz za 10 zł 1 GB a na święta 3 GB na 1 miesiąc

No tak ale w Orange raczej trzeba ciągle doładowywać konto. :slight_smile:

Jak chcesz korzystać z takich pakietów internetowych, to nawet w Play trzeba co miesiąc doładować konto. Play w ofercie rok ważności konta niczego nie oferuje, ale przynajmniej nie zeruje konta, gdy jego ważność się kończy. Zerowanie konta w Orange najbardziej doprowadzało mnie do białej gorączki i mus utrzymywania konta. Już lata temu pożegnałem się z tym operatorem.

Polecam Ci sieć Virgin Mobile. W niej zawsze jest darmowy Internet ograniczony do 32 kB/s. Być może nie wygląda to zadowalająco, jednakże blokując obrazki, style i inne niepotrzebne dodatki w przeglądarce przeglądanie Internetu staje się płynne. Dodatkowo oferują oni rok ważności konta niezależnie od kwoty doładowania oraz 50 procentowy bonus dołączany do, o ile dobrze pamiętam, każdego doładowania większego bądź równego 10 zł. Oczywiście można u nich także zakupić pakiet internetowy, aczkolwiek mi wystarcza darmowy Lejek :wink: