Najlepszy zestaw do całkowitej ochrony komputera

Chodzi o najlepszy według Was antyvirus, firewall i do monitoringu, usuwania spyware,adware itp.

Ja używam Nod32, Sunbelt Personal Firewall i AVG Anti-Spyware

Co sądzicie o moich programach ?

I jakie według Was są najlepsze programy do tych 3 rzeczy? (chcę po prostu znać opinię innych użytkowników)

Według mnie najlepszy antywirus (płatny) to G-Data, bo darmowe to wogóle wirusów nie usuwają, firewall - Kerio Personal Firewall, do usuwania spyware/adware - Ad-aware.

Z Twojej “paczki” programy są ok.

gruchacz , użyj szukajki bo takich tematów przewinęło się na forum spooooro :slight_smile:

to ciekawe ja używam darmowego avasta i nie narzekam, zresztą jak mądrze korzystasz z internetu to cieżko jest coś złapać

gruchacz , co do firewall’a ze swojej strony polecam Comodo Firewall Pro

Co do spyware/adware to jest tez program Ad-aware.

Twój zestaw jest ok.

Ja polecam Kaspersky Internet Security 7 do tego Ad-aware i Spy-bot. I zero problemów :slight_smile:

Ew Kaspersky AV i jako firewall Jetico personal firewall.

ilu odpowiadających tyle opinii, nie uzyskasz jednoznacznej odpowiedzi, każdy używa oprogramowania jakie mu akurat pasuje i jakie jest w stanie “udźwignąć” jego sprzęt. Jest to sprawa indywidualna.

Ja, po tym jak zawiodłem się na Avaście, mam teraz KIS 7.0 i to mi w zupełności wystarcza (+ systemowy Defender)

Antywirus - płatny: zawsze najlepszy był Kaspersky jeżeli będziesz chciał go używać na XP kup 6 jeżeli Visty kup 7 darmowy: Avast! 4.7 nigdy mnie nie zawiódł, także jeżeli nie chcesz kupować ściągnij sobie Avasta :smiley: .

Firewall - płatny: Outpost Firewall Pro - najlepszy firewall jakiego można spotkać. Cechuje go duża liczba możliwych konfiguracji. darmowy: Comodo Firewall albo ZoneAlarm.

Adware, Spyware - płatny: nie opłaca się kupować a jeżeli już to Ad-Aware 2007 Pro. darmowy: Ad-Aware “zwykły” albo SpyBot S&D :smiley:

ja też tak uważam, jak korzysta się z głową z neta to raczej nie ma sie dużych problemów z wirusami, ja polecam mks_vir 2k7 lub AVG Anti-Virus Free Edition, z antyspyware to AVG Anti-Spyware lub Ad-aware SE Personal 1.06, a co do firewall’a to zapora wbudowana w Xp jest całkowicie wystarczająca, ale jak już musisz to wybierz Comodo Firewall Pro :mrgreen:

Takie jest moje zdanie, ale wybór należy wyłącznie do Ciebie :smiley:

jakbyś był w sieci to byś inaczej mówił, domorośli hakerzy lubią sobie podłubać niestety…

sam widzisz… każdy poleca co innego…

IMO takie tematy to tylko nabijacze postów :?

to jak polecacie zamienić Sunbelt Personal Firewall na Outpost Firewall Pro (czy moze na cos innego, lub moze nie wymieniac bo jest ok?)

Sunbelt Personal Firewall na ZoneAlarm. :slight_smile: Szczerze polecam. Pozdro.

antywirus avast darmowy nie używam żadnych innych programów do ochrony kompa avast wystarcza ale decyzja jest twoja to tylko moja sugestia :smiley: