Najnowsza wersja gg

(Rozczochranana) #1

proszę o pomoc…

niedawno zainstalowałam sobie xp. no i właśnie przed chwila zainstalowałam najnowsze gg, a tu lipa! wogóle mi się nie włącza. Cały czas jest niedostępny :confused: Poza tym zainstalowałam tlen i także nie chodzi :frowning: czy da się z tym coś zrobić??

(Marthy) #2

A może masz zainstalowanego jakiegoś firewall’a i to on blokuje dostęp?

(BARTEK1985) #3

spróbuj ręcznie dać żeby był dostępny prawym na ikonkę na pasku zadań dostepny a jak nie to spróbuj ponownie uruchomić kompa :slight_smile:

(lazikar) #4

Firewall go nie blokuje przypadkiem???

Jak i gg i tlen to zapewne to jest to. :slight_smile:

(Rozczochranana) #5

jejku dzięki za takie zainteresowanie…

pewnie mam tego firewalla, ale co mam zrobić żeby go nie było?? sory ale kompletnie na tym sie nie znam heh

(BARTEK1985) #6

jak co możesz go usunąć albo napisz jaki to firewal i jak włączasz gg albo tlena to on sie pyta czy ma dopuścić do połączenia to dajesz tak i gg lub tlen normalnie działa :wink:

(lazikar) #7

Nie masz sie jego pozbyć a udostepnić połaczenie internetowe dla gg i tlena. :slight_smile:

(Marthy) #8

To raczej nie jest najlepsze wyjście, żeby usuwać firewalla :slight_smile:

Lepiej napisz jaki to jest firewall, a wtedy na pewno ktoś pomoże Ci go odpowiednio skonfigurować.

(pysiu) #9

w sp 2 masz mozliwosc recznie zezwolic na połaczenie gg http://www.banita.pl/konf/smbfirewallxp23.jpg

http://www.banita.pl/konf/smbfirewallxp29.jpg

(BARTEK1985) #10

ja tylko napisałem że można go usunąć ale nie namawiam do tego wystarczy go dobrze skonfigórować i po kłopocie :wink:

(Rozczochranana) #11

ale jak mam go skonfigurowac? pisałeś wcześniej ze wyskakuje przy uruchamianiu pytanie czy ma dopuścić do połączenia. Ale mnie nic takiego nie wyskoczylo… A w ustawieniach gadu nie da sie tego zrobic, tak?

Złączono Posta : 10.09.2005 (Sob) 14:26

aha… ja nie wiem co to za firewall :? :slight_smile:

(lazikar) #12

Start>.Panel Sterowania>>Centrum zabezpieczeń>> Na dole zapora systemu windows>>wyjatki >>wskazujesz mu GG i Tlena. :slight_smile:

(Rozczochranana) #13

ok, dziekuje, zaraz sie odezwe

Złączono Posta : 10.09.2005 (Sob) 14:40

no i zrobilam to co pisales… i nic sie nie zmieniło, nadal ani gadu ani tlen nie dziala…

i co teraz? :hmmm:

(El Presidento) #14

hmm A moze problemy na serwerze gg sprobuj poczkac chwile, u mnie bylo tak rano :?

(BARTEK1985) #15

najlepiej jak byś wiedział jakiego masz firewala a napisz jakiego masz antywirusa może on ma firewala :?

(Rozczochranana) #16

Nortona mam

Złączono Posta : 10.09.2005 (Sob) 14:54

nie “wiedział” tylko wiedziała :slight_smile: :slight_smile:

Złączono Posta : 10.09.2005 (Sob) 15:10

aha czyli rozumiem ze nie wiecie co jest grane. no napiszcie tylko ze nie wiecie, i juz spadam stad

dzieki za chec pomocy :slight_smile:

(BARTEK1985) #17

jak możemy wiedzieć skoro ty nic nie wiesz przecież nie jesteśmy czarodziejam albo jasnowidzami jak ty byś nam powiedział wszystko to by ci ktoś napewno pomógł :slight_smile:

Złączono Posta : 10.09.2005 (Sob) 15:30

a próbowałeś zrestartować kompa :slight_smile:

(El Presidento) #18

:lol:

:lol:

Spokojnie nie stresuj dziewczyny. Dowiedz sie jakiego masz firewall i bedzie git.

A moze to tez byc wina serwera jak wyzej pisalem :slight_smile:

Wiec…

(lazikar) #19

Jak masz Norton Internet Security to wchodzisz w programach udostepniasz gg.