Najnowsza wersja gg

proszę o pomoc…

niedawno zainstalowałam sobie xp. no i właśnie przed chwila zainstalowałam najnowsze gg, a tu lipa! wogóle mi się nie włącza. Cały czas jest niedostępny :confused: Poza tym zainstalowałam tlen i także nie chodzi :frowning: czy da się z tym coś zrobić??

A może masz zainstalowanego jakiegoś firewall’a i to on blokuje dostęp?

spróbuj ręcznie dać żeby był dostępny prawym na ikonkę na pasku zadań dostepny a jak nie to spróbuj ponownie uruchomić kompa :slight_smile:

Firewall go nie blokuje przypadkiem???

Jak i gg i tlen to zapewne to jest to. :slight_smile:

jejku dzięki za takie zainteresowanie…

pewnie mam tego firewalla, ale co mam zrobić żeby go nie było?? sory ale kompletnie na tym sie nie znam heh

jak co możesz go usunąć albo napisz jaki to firewal i jak włączasz gg albo tlena to on sie pyta czy ma dopuścić do połączenia to dajesz tak i gg lub tlen normalnie działa :wink:

Nie masz sie jego pozbyć a udostepnić połaczenie internetowe dla gg i tlena. :slight_smile:

To raczej nie jest najlepsze wyjście, żeby usuwać firewalla :slight_smile:

Lepiej napisz jaki to jest firewall, a wtedy na pewno ktoś pomoże Ci go odpowiednio skonfigurować.

w sp 2 masz mozliwosc recznie zezwolic na połaczenie gg http://www.banita.pl/konf/smbfirewallxp23.jpg

http://www.banita.pl/konf/smbfirewallxp29.jpg

ja tylko napisałem że można go usunąć ale nie namawiam do tego wystarczy go dobrze skonfigórować i po kłopocie :wink:

ale jak mam go skonfigurowac? pisałeś wcześniej ze wyskakuje przy uruchamianiu pytanie czy ma dopuścić do połączenia. Ale mnie nic takiego nie wyskoczylo… A w ustawieniach gadu nie da sie tego zrobic, tak?

Złączono Posta : 10.09.2005 (Sob) 14:26

aha… ja nie wiem co to za firewall :? :slight_smile:

Start>.Panel Sterowania>>Centrum zabezpieczeń>> Na dole zapora systemu windows>>wyjatki >>wskazujesz mu GG i Tlena. :slight_smile:

ok, dziekuje, zaraz sie odezwe

Złączono Posta : 10.09.2005 (Sob) 14:40

no i zrobilam to co pisales… i nic sie nie zmieniło, nadal ani gadu ani tlen nie dziala…

i co teraz? :hmmm:

hmm A moze problemy na serwerze gg sprobuj poczkac chwile, u mnie bylo tak rano :?

najlepiej jak byś wiedział jakiego masz firewala a napisz jakiego masz antywirusa może on ma firewala :?

Nortona mam

Złączono Posta : 10.09.2005 (Sob) 14:54

nie “wiedział” tylko wiedziała :slight_smile: :slight_smile:

Złączono Posta : 10.09.2005 (Sob) 15:10

aha czyli rozumiem ze nie wiecie co jest grane. no napiszcie tylko ze nie wiecie, i juz spadam stad

dzieki za chec pomocy :slight_smile:

jak możemy wiedzieć skoro ty nic nie wiesz przecież nie jesteśmy czarodziejam albo jasnowidzami jak ty byś nam powiedział wszystko to by ci ktoś napewno pomógł :slight_smile:

Złączono Posta : 10.09.2005 (Sob) 15:30

a próbowałeś zrestartować kompa :slight_smile:

:lol:

:lol:

Spokojnie nie stresuj dziewczyny. Dowiedz sie jakiego masz firewall i bedzie git.

A moze to tez byc wina serwera jak wyzej pisalem :slight_smile:

Wiec…

Jak masz Norton Internet Security to wchodzisz w programach udostepniasz gg.