Najnowsze programy. Prośba o zwiekszenie ilość programów

Proszę o poprawienie bo dla Mnie jak na chwilę obecną ten problem jest istotny i myślę że dla wielu ludzie także. Otóż subskrybując kanał http://feeds.feedburner.com/dobreprogra … jeStabilne czyli z najnowszymi programami jesteśmy tylko powiadamiani o 25 programach i wychodzi na to że trzeba średnio raz na 3-4 godziny wchodzić na internet aby ściągać najnowsze programy. Dlaczego? Otóż są sytuacje że np. ktoś przez parę ładnych godzin nie jest podłączony do sieci po czym wchodzi i i przeglądarka sama ściąga listę programów ale tylko w ilości 25 ostatnie. Wiele razy zdarzyło Mi się że mój ulubiony program np. był 26 ale wtedy już nie byłem o nim informowany i często nie świadomy nie instalowałem najnowszych pozbawionych błędów programów. Średnio w ciągu dnia na dobrych programach pojawia się ok 25-50 nowych programów tzn aktualizacji. Proszę zwiększyć ilość powiadamiania o najnowszych programach do min. 40 bo użytkownik który wchodzi n p. wieczorem nie jest informowany o połowie programów które wyszły tego dnia w formie aktualizacji. Traci sens w takim razie opcja Zasubskrybuj ten kanał bo i po co skoro przegapimy informacje o najnowszych często tych najpotrzebniejszych programach. Liczę na poprawę :slight_smile:

Proszę moderatora o wstawienie tego postu w dziale o vortalu. Przez pomyłkę wstawiłem nie tam gdzie trzeba :frowning:

A programy nie mają opcji aktualizacji/powiadamiania? Te odpowiedzialne za bezpieczeństwo powinny (Adobe Reader, Flash, Java, QuickTime). Samodzielne codzienne sprawdzanie aktualizacji to nieco…

temat przeniesiony :).