Najnowsze programy - strona główna, może inny podział?

Na stronie głównej dobreprogramy.pl w środkowej tabeli jest dział “najnowsze programy” - jest to błędne rozumowanie. Są tam umieszczane nowe ver. programów, które są już w bazie i te, które zostały dopiero co zostały dodane do bazy. Powinny być rozdzielone. Na nowo dodane pogramy i nowe wersje dodanych programów. Będzie można łatwiej wyłapać nowe propozycje :slight_smile: a tak jest misz masz.

bardzo mi się nie podoba na głównej stronie vortalu obecny układ z najnowszymi wersjami programów.wg mnie stary układ był o niebo lepszy.otóż będąc na urlopie uciekło mi kilka uaktualnień programów i musiałem najpierw posprawdzać co też jest zaktualizowane a pózniej poszukać aktualizacji.w starym vortalu mogłem sobie wejść na bodajże tydzień do tyłu i sobie zobaczyć co też mi uciekło gdy byłem out od komputera a pózniej wg alfabetu np poszukać sobie tę aktualizacje.obecnie jest li tylko spis dzienny programów najnowszych i brak dostępu do tylu aktualizacji a szkoda! zaś o poszukiwaniu aktualizacji wg alfabetu to już przekręt.niezbyt dobrze operujący w programach ma trudności czasowe w szukaniu tego co go interesuje w obecnie posegregowanych tematycznie programach.chcąc znalezć coś trzeba obecnie przeszukać wszystkie podgrupy tematyczne,hi…wróccie do starej wersji emisji nowych aktualizacji programów tj dodatków z spisem aktualizacji do np 2 tygodni wstecz dla tych których długo nie było w domu i alfabetyczny spis programów dla szybszego wyszukiwania najnowszych wersji.to tyle odnośnie zamieszczania nowych wersji programów na tym nowym vortalu…

romdan

Funkcjonalność o której pisze romdan, czyli możliwość kliknięcia w przycisk “więcej” i przeglądania dłuższej listy aktualizacji, wróci szybciej niż myślicie :slight_smile:

daj bóg bo prowizorki sa niekiedy wieczne,hi…