Najnowszy bear share! pobiera tylko muzyke i video?

jak w temacie! miałem starszego to mogłem sciagac pliki tekstowe, archiwa itd. sciagnołem nowszą wersję z vortalu i kicha tylko muzyka i filmy sa wyszukiwane!! może trzeba coś wlanczyc albo coś żeby pobierac inne formaty plików prosze o odp. z góry thx!

nie radzę instalować tego programu… zawiera moduły szpiegowskie…

witam, a może byś poczytał komentarze… http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … #komentarz

pozdr

zainstaluj e mule, lub jakiegoś klienta torrent. ;p

jak odpowiednio zabezpieczysz swojego kompa i uzyjesz programu do przeszukania komputera w zawartość wirusów i usuwanie ich to będzie w porządku. Ja mam bearshare i nie na żekam nawet go chwale na e mule są limity i trzeba czekać

Jak chcesz wszystko to eMule a jak szybko to Ares - u mnie ciagnie jak zły do 100kB/s (sciąga archwa)

Jedyną wadą tego programu jest modół szpiegoski bo gonie można usunąć a jak jakiś antywirus wykryje go w czasie instalacji to przebiegnie ona do końca ale program za cholere nie pojedzie. jednak najbardziej ciekawe jest to że jak sie go zainstaluje to tego wirusa jakby nie było do pewnego momentu bo w końcu sie odezwie jednak da sie z nim żyć wystarczy wyczyścić plik temp i mamy spokój chyba że nie zrobimy tego od razu to sie jeszcze pojawi w paru plikach wtedy usuwać i spokój

Złączono Posta : 23.06.2007 (Sob) 20:03

po za tym program po resecie może się ni włączyć i trzeba go reistalować