Najnowszy sterownik do gtx 970, crash wiedzmina 3

Witam, 

Kupiłem nowy komputer około 3 miesiące temu, na i5 4460 i gtx 970. Mój problem wygląda następująco:

Te 3 miesiące temu zainstalowałem wiedzmina 3. Przy włączaniu gra się crashowała, było mignięcie i i gra się wyłączała. Odinstalowałem najnowsze sterowniki i zainstalowałem z płyty dołączanej z kartą. Wiedzmin 3 działał. Dzisiaj chciałem zainstalować najnowsze sterowniki, dzieję się dalej to samo. Wiedźmin 3 się nie włącza i jeszcze wyskakuje przy uruchomieniu błąd “menedżer okien przestał działać” i nie mogę włączyć trybu przeglądania Aero. Czyli tak jakby te sterowniki nie były zainstalowane. Jest to gtx 970 strix od Asusa. CSGO jak i LOL działają na tych poprzednich sterownikach jak i na najnowszych. Wiedźmin 3 nie działa na tych najnowszych. Sorry że tak chaotycznie ale piszę na telefonie. Z góry dzięki za pomoc.

Nie pierwszy to przypadek i zapewne nie ostatni .

WIN+R

EVENTVWR.exe

Co pisze na ten temat ?

Windows ?

Windows 7, a w tym co kazales wpisać to nwm co odczytać. Screena może wysłać? 

Wywal sterowniki np Driver Sweeper, zainstaluj jeszcze raz (bez geforce experiance). Zaaktualizuj sobie sterowniki do karty dźwiękowej.

http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Sweeper,Program,Windows,33842.html

Potem zaaktalizuj biblioteki directx:

I na koniec zaaktualizuj Wiedźmina do najnowszej wersji, bodajże najnowsza wersja to 1.12. Możesz też zaktualizować W7 (np część ludzi siedzi jeszcze na W7 bez SP1)

Zamiast driver Sweeper skorzystałbym z  Display Driver Uninstaller odpal w trybie awaryjnym i resztę tak jak napisał Silvver

http://www.dobreprogramy.pl/Display-Driver-Uninstaller,Program,Windows,47643.html

 

Zrobiłem tak jak napisaliście, ale dalej jest to samo :frowning: pobralem sterownik 361.43 czyli najnowszy ze strony nvidii 

Skoro uparłeś się na najnowsze sterowniki NVIDIA to jest jak jest . Na upór nie ma rady .

Witam :slight_smile: Zainstaluj Sp1 i wszystkie aktualizacje do Windowsa :slight_smile: Powinno załatwić sprawę:)