Najpopularniejsza ścigałka

Witam

Jaka gra obecnie jest najpopularniejsza z gatunku wyścigi/symulatory samochodowe ? Oczywiście chodzi mi o gry z możliwością gry przez neta.

Test Drive Ultimate

Po pierwsze zapomniałem dodać, że gra ma działać na moim kompie, pod drugie nie chodzi mi o najnowsze gry tylko o “ligówki” gdzie dużo osób uczestniczy i jest dużo lig .

Fajna zabawa jest przy FlatOut 2 multiplayer

Live For Speed

wcale nie taki popularny sam kupilem włączyłem i schowałem do pudełka.Prawie nikogo nie ma serwerach :-x

Gra fajna, gram w nią od jakiegoś czasu ( demko ;/ ) ale stanowczo za droga jak na grę, która jeszcze nie doczekała się pudełka…

chyba Unlimited a nie ultimate :twisted:

Może tracmania

A może coś z serii Need For Speed ? Albo coś z serii Colin-a .

kondziu94 , nikt nie jest idiotą żeby wchodzić na twój link…

BTW. bitefight to już gra głupia i nudna… niewiem kto normalny w to gra… :smiley:

a do tematu

najpopularniejszy jest NFS… tylko starsze od MW bo w nowszysch trzeba mieć oryginała…

a wiesz dlaczego? bo ma wysokie wymagania… a wiele osób korzysta z 900 megahercowych duronów :wink:

Wczoraj pobrałem i zainstalowałem TMN, fajnie się gra na padzie, co prawda nie takiej gry szukałem, ale mnie wciągła :stuck_out_tongue: i co najważniejsze dużo ludu w to gra. Mam też TMO ale w to praktycznie nikt nie gra, za stare…

Mi już te NFS uszami wychodzą, grałem we wszystkie i nie chce mi się w to grać przez neta :wink:

//EDIT

16 kwietnia (czyt. środa) wychodzi kolejna wersja trackmanii, będzie to następca obecnego nation. Pełny tytuł nowej darmowej wersji która będzie na ESWC to TRACKMANIA nation forever ;]

Trackmania Nations - za darmo no i baaardzo wciąga. Ja na początku nie byłem przekonany do tej gry ale po godzinie grania… gram cały czas :slight_smile:

FlatOut 2 albo colin mcrae rally 5 :smiley: tam jest pełno osób :smiley:

Trackmania Nations , bezapelacyjne, gra w to cały świat, masę Polaków, polecam.

Tak jak większość niezniszczalne F1 czyli Trackmania Nations

Teraz już więcej osób gra w Nations Forever :wink:

ja jeszcze w to gram od pół roku i nadal wciąga

Ja może na necie nie gram w ściganki, ale polecę Gran Turismo na Playstation. Moim zdaniem najlepsza gra wśród wszystkich wyścigówek, jakie kiedykolwiek stworzył człowiek. Ja mam co prawda jedynkę, ale to i tak ogromna frajda. Nie mogę się doczekać, kiedy rodzice (może) kupią mi Playstation 3 i GT 5 Prologue!