Najstabilniejszy monitor, jaki wybrać?

Witam,

zakupiłem właśnie biurko z regulowaną wysokością. Niestety gdy biurko jest wysuniętę do wysokości umożliwiającej pracę w pozycji stojącej, podczas pisania na klawiaturze monitor drga unimożliwiając dłuższą pracę. Reklamowałem już biurko i jest w porządku. Sam monitor rzeczywiście nie jest zbyt stabilny (tani model).

 

Chciałbym się poradzić, jaki monitor kupić? Może macie doświadczenia w tym temacie?

Zależy mi na monitorze, który będzie pewnie stał na biurku.

 

A może macie inne pomysły na rozwiązanie tego problemu?

 

PS Monitor najlepiej 24" (1920 x 1080 lub 1920 x 1200) choć może być większy.

 

Z góry dzięki!

Pozdrawiam.

może uchyt na ścianę, lub z mocowaniem typu ścisk/imadło do blatu lub innego elementu stałego

Uchwyt na ścianę byłby najlepszym rozwiązaniem, ale niestety nie mogę wiercić w ścianie.

 

Co do uchwytu mocowanego do biurka, to też się nad tym zastanawiałem, tylko czy drgania tutaj nie będą jeszcze większe?

Chyba, że masz na myśli przymocowanie go do czegoś co jest poza biurkiem, z tym, że biurko jest dużo więc uchwyt musiał by mieć naprawdę duże ramię.

 

Myślałem, że być może są monitory, z bardziej solidnymi podstawkami.

co do monitorów to każdy będzie miał drgania, z tym że jeden mniej, inny więcej

 

co do uchwytu, to może coś w tym stylu http://ko24.pl/files/photo/was2110b-b.jpg w postaci samoróbki jakoś przymocowanej do “pleców” biurka (sama pionowa płyta lub rurka z uchwytem). znajomy tak właśnie ma zrobione, bo ściana to karton i monitora na uchwycie by nie utrzymała