Najszybsza przeglądarka na androida


(pawelma) #1

Witam. Tak jak w temacie. Jaką przeglądarkę możecie polecić ? Obecnie korzystam z opery classic m.in. dlatego że ma opcję 'zakończ' Może jest jakaś inna szybsza o której nie wiem


(ra-v) #2

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.mini.android&hl=pl


(piterbenks) #3

Ja mam 3 zainstalowane: Opera, Chrome i ta ich systemowa. Najlepsza jest mimo wszystko Chrome, później Opra. Ta systemowa to jakaś padaka.


(pawelma) #4

Zgadzam się z tym że systemowa jest najgorsza. Właśnie o to mi chodziło żeby ktoś kto przetestował czy ma swoją sprawdzoną mógł podzielić się informacją. Linki do google nic mi nie dają


(Piotrek2255) #5

Ja po prostu używam Dolphin Browser i Jetpacka do niej, działa idealnie. W FF, Chrome czy nową Opera nie ma się co ładować jeśli w urządzeniu nie siedzą porządne cztery rdzenie i 2GB RAMu. Jeśli ktoś ma problem z prywatnością do polecam też Dolphina Zero. 


(pawelma) #6

Czy ten Dolphin ma opcję ‘zakończ’ czy też ‘wyjdź’ aby aplikacja nie działała w tle ?


(artur01w) #7

Również korzystam z przeglądarki Dolphin (https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser&hl=pl) i jestem z niej zadowolony.


(Piotrek2255) #8

@Pawelma tak ma przycisk “zakończ”


(Osimaru) #9

Akurat jeśli chodzi o szybkość przeglądarki to stockowa jest bardzo dobra, przynajmniej u mnie na JB 4.2.2… Gorzej jeśli chodzi o wyświetlanie niektórych stron, bo niestety nie jest już rozwijana. Sam używam Firefoxa przy 1GB RAM i używa się go komfortowo.


(system) #10

Korzystam z Opera Mini i jestem bardzo zadowolony.