Najszybsze procki na forum [SuperPI] II edycja!

Można:)

Mam taki problem gdy chce uruchomić program memset3.0 (do zmiany timignów) to wyskakuje mi taki błąd

b69b154cf012afe7m.jpg

Dlaczegi mi się niechce on uruchomić?

kwisnia

Ty mnie rozwalasz…

Tak można ale bardziej polecamy po O/C

Jasne, ino niepłakusiaj jak Cie jakiś Celek wyśmiga :stuck_out_tongue:

No ba wiem :stuck_out_tongue:

A co mi się przytrafił zapusćiałem test super pi, i ustawione miałem że po paru minutach ma sie monitor wyłączyć.

I mówię o grafa się spaliła bo obrazu nie ma a to się monitor wyłączył. :stuck_out_tongue:

Czy może mi ktoś pomóc w moim problemie?

Dodałem kategorie… mam na dzieje że wszystko już gra :slight_smile:

Tylko że ja nie mówię o wynikach Athlona XP 2000+ tylko o moim przyszłym procku Athlon x2 64 3600+ 65 nm :stuck_out_tongue:

I myslisz że mnie wyśmigasz? buahahaha :wink:

To się jeszcze zobaczy :twisted: jak mi się zachce podkręcać :stuck_out_tongue:

To wtedy ja jeszcze trochę pocisnę. Ale Ostatnie 3600+ kręcą się lichutko - 2,7, 2.8 to już max! A zegar w zegar są wolniejsze od zwykłych Atków. No chyba, że będziesz miał jakies fenomenalne pamięci :wink:

moje tez prosze dodac, ze starej listy ;]

:slight_smile: no i jak narazie jestem 5 a mojej kategorii a po wakacjach lub w trakcie dojdzie jeszcze lepsza zasiłka myślę że jakiś amacrox, wentylek na procka, coś na chipset i pamięci.

Wtedy jeszcze coś pocisnę na nim :lol:

Proph3T daj temu procowi 1,6V (do testów może być jak masz wentyalcje w budzie) to osiągniesz dużo więcej (ta rev. potrzebuje wysokiego napięcia dla wysokich zegarów). Obawiam się, że wtedy będizesz 1. Dobrze, że prowwadzę rozmowy na temat DFI :wink:

Do tego potrzebuję lepszego wentyla a nie boxa jak obecnie i lepszej zasiłki bo ta coś pada czasem :frowning:

He he, nici z modernizacji starczy kasy nie chcą dać :confused:

Może zarobię w wakacje.

Na codzień nie będziesz na tylu pracować. Do testów możesz dać 1.6V i nic się stac nie powinno.

A co do zasiłki to jaki masz sprzęt i dokładnie co podłączone.

Tak jak w podpisie i coś się sypie w zasiłce bo się wyłącza czasami, na innych kompach tak samo :?

Nie mam takiej możliwości na tej płycie max 1.536v :evil:

najlepszy podział jest na modele, typu pentium, celeron, c2d… bo jak ma konkurować celeron z c2d?

wyjmij dźwiekówke i sprawdź. Zmierz jej napięcia.

z BIOSU? jakaś dziwna ta wartość. Update BIOSU.

i wproawadzić milion dwieście kategori ;] bez sensu. Ten podział jest najlpeszy. A jak ma konkurować? DI lub LN2 lub kaskada i jazda z zegarem :wink: