Najszybsze serwery lustrzane

Witam szukam najszybszych serwerów FTP z Slackware (w końcu się zdecydowałem) ISO.

Ściagaj z tych z Polski albo z Niemiec. Chyba najszybsze. Linki znajdziesz na stronie Slackware (link w podpisie)

Tylko, że jak chce pobrac z niemieckiego

ftp://ftp.gwdg.de/pub/linux/slackware/s … -10.2-iso/

To nie ma plików ISO …

Złączono Posta : 21.11.2005 (Pon) 16:08

Ok znalazłem inny serwer :slight_smile:

Dzięki areh :smiley:

W czasach, gdy jeszcze namiętnie pobierałem różne dystrybucje, zawsze korzystałem z Polskiego SunSITE’u.

Znajdziesz tam również ostatniego Slacka

Podejrzewam jednak, że najszybciej będzie torrentem.

Już nie trzeba :slight_smile:

Ciągnie mi się 114 kb/s cały czas :stuck_out_tongue:

Teraz tylko kupie dysk.

Mam jeszcze pytanie. Co to są te zależności ? Podobno w slacku jest brak zarządzania …

Która dystrybucja jest trudniejsza slack czy gentoo?

Ps. Shark zrezygnowałeś z Genta? :smiley:

Szkoda tygodnia na instalke :stuck_out_tongue:

Slack jest fajniejszy - trudniejszy

“Znasz Slackware - znasz Linuksa!”

Przecież nie używałeś żadnej z tych dystrybucji!

cece znów robisz zamieszanie.

Po za tym Slackware jest stabilniejszy niż Gentoo.

Chyba najlepsza dystrybucja.

jakilinux.org : Slackware 480 16.38%

Ale z Ciebie dowcipas!

Chyba.

Dlaczego edytowałeś tego posta? Przez Ciebie ja też muszę i cytat z basha staje się bez sensu :wink:

A takie linki są zabronione w regulaminie

Też słyszałem , że w Slacware nie ma systemów zależnosci pomiędzy pakietami. To ci troche bezie utrudniać życie. NP. w Debianie masz Apt-a

i np. chesz zainstalować Gimpa i dajesz komende to on autmatyczne zaintaluje ci te pakiety bez których używanie gimpa było by niemożliwe.

Chyba najlepsza dystrybucja.

A co ma ilość głosów na jakies stronie do tego czy dystrybucja jest lepsza?? :? np.nahttp://distrowatch.com/Slackware jest na 9 miejscu a Mandriva przed?? I czy to znaczy ,że mandriva jest lepsza ?? Nie sądze. Kazdemu odpowiada coś innego…

No ja właśnie chce się przekonać podobno jest dobry.

A swaret i splapt-get ?

A ja uważam że Gentoo jest szybszy, stabilniejszy i trudniejszy (czytaj fajniejszy) od Slackware, używałem obu.

Gentoo ma jak dla mnie czytelniejszy układ plików konfiguracyjnych, świetny portage, jedyną wadą jest czas kompilacji programów, ale przy normalnej pracy w gałęzi stabilnej na dość nowym kompie nie jest to bardzo odczuwalne, a większe programy można kompilować przez noc.

Mi się akurat kompilowanie podoba, ale można też korzystać z binarek.

Na uwagę też zasługuje wspaniała polska dokumentacja Gentoo!