Najtańsza domena pl? Gdzie?

Witam,

wie ktoś gdzie mogę znaleźć najtańsze domeny .pl (chodzi mi o przedłużenie)? Najkorzystniejsza oferta, jaką znalazłem to ww.ovh.pl … może znacie jakieś tańsze oferty?

No i OVH się trzymaj, też tam trzymam swoje domeny i jest najtaniej :slight_smile:

www.az.pl :wink: Pierwszy rok za 0,94 zł

nigdy nie nalezy patrzec na pierwszy rok… przyjdzie Ci przedłużyć i nadpłacisz z nawiązką…

cal.pl jest tanim rejestratorem, ma jedne z najtanszych odnowien.

Zawsze patrz na cennik w którym pisze ile się płaci za przedłużenie domeny.

Promocje są na wabia i obowiązują tylko za 1 rok.

Domena .pl jest droga.

na drugi w większości wychodzi koło 100zł… domeny .com są tanie :wink:

Ja również polecam usługo w ovh :slight_smile: Jestem juz od jakiegoś czasu ich klientem i bardzo sobie chwalę :slight_smile:

Ostatnio w nazwa.pl przedłużałem domenę PL to zapłaciłem ok. 120zł, ale z to pierwszy rok był tani :stuck_out_tongue:

A ja polecam http://www.redukcjakosztow.pl/domena/ - zestawienie najtańszych rejestratorów domen. Na marginesie OVH też tam jest.

OVH chyba najtaniej w Polsce ;). Polecam.

Najtaniej domenę można kupić w Aftermarket.pl vel dropped.pl - mają tam też potężną giełdę domen. Zakup to 12 zł za pierwszy rok , przedłużenie na kolejny to 50 zł. Jedyne co musisz zrobić to utworzyć tam konto. Chyba nic lepszego nie znajdziecie.

Tak jak asterix004 napisał najtaniej dla użytkownika domowego będzie w dropped.pl:

Pierwszy rok Przedłużenie

Dropped.pl :_____12 PLN__________50 PLN

premium.pl _____18,45 PLN_______61,50 PLN

OVH.pl_________12.16 PLN_______55.34 PLN

glowanet.pl _____13.53 PLN______54.12 PLN