Najtańsza oferta "opłata za minutę połączenia" na kartę

Witam
Wertuję różne cenniki i już się pogubiłem, ponieważ telekomy podają te koszty nie specjalnie transparentnie.
Chodzi mi o ofertę na kartę, bez włączania żadnych pakietów.
Obecnie korzystam z plusa z taryfy “prosto na kartę”, gdzie za minutę rozmowy płacę 19 groszy.
Zna ktoś jakąś tańszą ofertę, czy nie ma już nic poniżej tej stawki?

1 polubienie

Z tego co kojarzę to chyba Fakt Mobile (twór Playa) ma 15 gr/min. Ale kiepskie Pakiety Mają.
Osobiście od 3 lat używam Klucz Mobile. Fajne pakiety. Działa na Plusie. Dodatkowym plusem są Tanie rozmowy za granicę.

Dzięki, faktycznie mają 15 gr.

Fakt Mobile, ale zasięg play (z nim wiadomo jak bywa) potem lajtmobile (plus, 17gr/min)

Nju, za 3 dyszki mam bez limitu i 30GB netu.
Vectra ale w abo oferuje bez limitu chyba za jakieś śmieszne 10 zeta.
Mozna podpisać bezterminowo.

Vectra ma za 11.49zł z 3GB przez pierwsze 4 miesiące, potem abonament wzrasta do 22.99zł/msc.
No ja np. obecnie mam tmobile z 10GB (obecnie po 20GB bo jest jakaś promocja) z no limit sms, mms, 10 GB podstawowo, video (youtube, netflix etc) bez limitu za 25zł/msc w ofercie na kartę. Nawet doładowań nie muszę pilnować bo doładowuje się automatycznie do faktury za internet domowy w tmobile.

Z najtańszych ofert ma też lajtmobile, ale odradzam jeśli wysyłacie dużo sms. Jest pakiet za 20zł/msc/prepaid za 10GB/nolimit sms mms, rozmowy lub za 30zł abo na czas nieokreślony to samo, ale z 30GB limitu.