Najtańsze utrzymanie numeru - prepaid

Witam. Chciałbym zakupić sobie drugi numer, który będzie mi służył tylko i wyłącznie do odbierania rozmów. Szukam więc oferty, która mi to umożliwi jak najtańszym kosztem.

Z tego co widzę, to w Play Fresh chcą bodajże 5 zł za możliwość odbierania połączeń przez 3 miesiące.

Czy inni operatorzy mają lepsze oferty?

Z tego co się orientuje to najtaniej wyjdzie właśnie w Play. Bo tam się ładuje za 10zł i ma się konto ważne przez rok. Więc dla osób, które sporadycznie korzystają lub tylko odbierają połączenia to idealna oferta.

Ja mam Play na kartę i w Twojej sytuacji ta oferta będzie dla Ciebie najlepsza. W Play nie ma znaczenia za jaką kwotę załadujesz (min. 5 zł.), zawsze twoje konto jest ważne przez rok i to na połączenia wychodzące jak i na połączenia przychodzące.

W innych sieciach 5 zł daje Ci aktywacje konta na maksymalnie 5 dni (wychodzące) i 14 dni (przychodzące). Różnica jest kolosalna.

ff6b6d78548031e8.jpg

Dziękuję za odpowiedzi. Myślę, że Play Fresh będzie najlepszym wyborem.

PLAY =D> =D> =D>

Od dziś Orange wprowadza dwuletnią ważność konta na połączenia wychodzące. W promocji na 2 lata, po jej zakończeniu będzie to rok jako pozycja w standardowym cenniku.

Nie opowiadaj farmazonów! Ci którzy wyślą do 30 listopada SMS o treści START na numer 8002 będą mieli przedłużone konto o 2 lata a po tym terminie będzie przedłużone tylko o rok. I jest to PROMOCJA a nie standardowy cennik. Znając Orange będzie tak przez jakieś pół roku… później znów skarbonki.

Polecam zapoznanie się z regulaminem.

Przecież napisałem, że w promocji na 2 lata…

@Kranu napisałeś tylko, że 2 lata to promocja a rok będzie standardem w cenniku. To jest różnica.

Polecam Play, w tej chwili to najlepsza oferta na kartę.

Trudno będzie tutaj coś doradzić. Przede wszystkim zależy też ile osób masz w danej sieci. Każdy operator ma swoje plusy i minusy- wszystko zależy od potrzeb.

Z tego co kojarze w Orange najniższe doładowania też utrzymują numer, a masz przy tym cały wachlarz dodatkowych promocji (w zależności od taryfy). Tak czy inaczej promocje są wprowadzane systematycznie w każdym segmencie. W biznesie dostajesz nielimitowane połączenia w sieci, w pre-paidzie masz z kolei do wyboru cały wachlarz dodatkowych opcji - w przypadku POPa jest ich 24 + wychodzące na bieżące promocje czasowe.

Nowość w Heyah

http://www.heyah.pl/#/na-karte/rok-waznosci-konta

Play - doladowanie 5 zł, wychodzące działają przez rok, przychodzące przez półtora.

Odkąd mam Play nie dbamy specjalnie ile neta idzie i do jakiej sieci dzwonię.