Najtańszy internet w komórce. Bez abonamentu

Witam,

poszukuję najtańszej sieci która oferuje internet w komórce,

bez abonamentu comiesięcznego (bez umów).

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

PlayNet 1GB danych za 19 zł

Orange free na karte - 3gr za 100kb i dziala wszedzie w przeciwienstwie do PLay :stuck_out_tongue:

Kolega pytał o najtańszy internet mobilny na kartę. Twoje rozwiązanie nie tylko nie jest najtańsze, ale wręcz należy do najdroższych.

3gr za 100kB, to mniej więcej 30gr za 1MB, a to z kolei jest 307 zł za 1GB

Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie różnica pomiędzy 19 zł a 307 zł to kolosalna różnica.

Nie znam masochisty ciagnacego 1GB przez telefon.

Czekam tez na cieple opinie na temat dzialania internetu play na glebokiej prowincji gdzie nie ma za duzo postawionych bts`ow. Ale zaraz sie zacznie lanie wody jak to sie bardzo myle wiec :x

Proponuję zapoznać się z ofertą 36i6 z Plusa. Net 100MB za 10zł, 250 MB za 20zł i bodajże 500 MB za 35zł. Najlepszy zasięg.

play jest dobry, ale w dużych miastach, na wioskach będzie problem. już lepiej sobie neostrade wziąć jak chcesz śmigać po necie xD

Zapytam sie o jedna rzecz - jak z limitami w waszych tanich ofertach? To ze zostalem okrzyczany ze proponuje cos drogiego, dzialajacego na dalekiej prowincj przyjalem i rozumiem, ale u mnie pozycja limit danych nie istnieje :lol:

Nie 3gr, a 1gr za 100kB.

W Blueconnect można wykupić na miesiąc za xxzł oferte *richaut,czyli mamy jakiś limit danych po których zwalnia prędkość a na koniec miesiąca koniec internetu

Dzieki za informacje - jak uruchamialem ten pakiet to bylo jeszcze po 3gr za 100kb :lol:

w orange jest 5 gr za 100kb chyba,w pakiecie jest 10 zł za 20 mb.Całkowicie się nie opłaca…

http://www.orange.pl/portal/map/map/int … e_discover

czyli 1gr / 100kb + teraz jest ta promocja z dodatkowymi mb (a patrząc na ofertę konkurencji raczej nie zrezygnują z tej promocji bo kto będzie kupował…)

A mówimy o typowej ofercie na internet (na kartę bez abonamentu) a nie internecie w ramach np pop’a