Najtańszy internet w komórce. Bez abonamentu

(Shaken) #1

Witam,

poszukuję najtańszej sieci która oferuje internet w komórce,

bez abonamentu comiesięcznego (bez umów).

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

(kamil_w) #2

PlayNet 1GB danych za 19 zł

(olmeca) #3

Orange free na karte - 3gr za 100kb i dziala wszedzie w przeciwienstwie do PLay :stuck_out_tongue:

(kamil_w) #4

Kolega pytał o najtańszy internet mobilny na kartę. Twoje rozwiązanie nie tylko nie jest najtańsze, ale wręcz należy do najdroższych.

3gr za 100kB, to mniej więcej 30gr za 1MB, a to z kolei jest 307 zł za 1GB

Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie różnica pomiędzy 19 zł a 307 zł to kolosalna różnica.

(olmeca) #5

Nie znam masochisty ciagnacego 1GB przez telefon.

Czekam tez na cieple opinie na temat dzialania internetu play na glebokiej prowincji gdzie nie ma za duzo postawionych bts`ow. Ale zaraz sie zacznie lanie wody jak to sie bardzo myle wiec :x

(Danielm86) #6

Proponuję zapoznać się z ofertą 36i6 z Plusa. Net 100MB za 10zł, 250 MB za 20zł i bodajże 500 MB za 35zł. Najlepszy zasięg.

(k-9) #7

play jest dobry, ale w dużych miastach, na wioskach będzie problem. już lepiej sobie neostrade wziąć jak chcesz śmigać po necie xD

(olmeca) #8

Zapytam sie o jedna rzecz - jak z limitami w waszych tanich ofertach? To ze zostalem okrzyczany ze proponuje cos drogiego, dzialajacego na dalekiej prowincj przyjalem i rozumiem, ale u mnie pozycja limit danych nie istnieje :lol:

(towerone) #9

Nie 3gr, a 1gr za 100kB.

(Rosiak112) #10

W Blueconnect można wykupić na miesiąc za xxzł oferte *richaut,czyli mamy jakiś limit danych po których zwalnia prędkość a na koniec miesiąca koniec internetu

(olmeca) #11

Dzieki za informacje - jak uruchamialem ten pakiet to bylo jeszcze po 3gr za 100kb :lol:

(Rosiak112) #12

w orange jest 5 gr za 100kb chyba,w pakiecie jest 10 zł za 20 mb.Całkowicie się nie opłaca......

(Maks Baum) #13

http://www.orange.pl/portal/map/map/int ... e_discover

czyli 1gr / 100kb + teraz jest ta promocja z dodatkowymi mb (a patrząc na ofertę konkurencji raczej nie zrezygnują z tej promocji bo kto będzie kupował...)

A mówimy o typowej ofercie na internet (na kartę bez abonamentu) a nie internecie w ramach np pop'a