Najtańszy Siemens z Bluetooth

Poszukuje najtanszej komorki z Bluetooth marki Siemens patrzalem na s65 ale strasznie drogi (450zl) tak samo cx75(469zl) i nie wiem mam aktualnie c75 jest fajny ale brakuje mu tego Bluetooth,prosze o porade

ja raczej nie kupiłbym Siemensa-wyjątkowo awaryjne telefony(najczęściej psują się po gwarancji)…

Po co odrazu Siemens?

Nokie są najlepsze!

Miałem Siemensa C65 i zmieniłem na Nokie 6630.

błagam tylko nie nokia :-x

każdy ma prawo wypowiedzieć Swoją opinie…

moim zdaniem nokii niebierz :slight_smile:

hmm z bt telefonik? nie znajdziesz tak taniego siemensa :? i w ogóle raczej trudno może byc Ci znaleść coś takiego w takiej cenie :\ wes se w ofercie mix, czyli prawie jak na karte i telefonik se wybierzesz jakiś. ale jak chcesz.

Też bym nie brał nokii :mrgreen: (podpis :P)

polecam marke SE bardzo dobra :mrgreen:

hmm albo siemens albo SE bo to są naprawde dobre firmy,moze k 700i ?tylko jak on z cena stoi ile uzywany moze kosztować?

nie na temat ](*,) se z bt w takiej cenie:> hmmm…takie rzeczy tylko na allegro!~>

http://allegro.pl/search.php?string=Bluetooth&description=1&category=165&location_radio=2&st=gtext&order=p&buy=1&listing_sel=2&listing_interval=7&category=5021

:lol:

http://www.allegro.pl/item103032797_mie … anio_.html

Albo słyszałem że teraz w mix plusie też jest.

Bierz Nokię a nie Siemensy badziewne. Widać już po oprogramowaniu, która firma jest lepsza Nokia z Nokia PCSuite czy Siemens z Mobile Phone Manager. MPM to najgorszy badziewny program jaki widziałem i obsługiwałem. Widać też badziewiarstwo po telefonach marki SIEMENS

a, czy lepszy jest paint czy gimp? co ma oprogramowanie do jakości telefonu?

omg… :x

w telefonach też jest oprogramowanie. Jaka jakość MPM taka jakość oprogramowania na komórce. Ta sama firma

chyba teamt sie zmienia ale jak chcesz wyrazac swoje zdanie to zaloz swoj temat (nie wiem co sie z nim stanie) ja sadze ze Nokia to srenia firma naprawde malo komorek sie jej udalo ale za logo nie place i nie bede placic tyle pieniedzy,a Simiens juz napisalem co sadze wiec proponowal bym do wrocenia na wlasciwy temat przewodni :?

Temat:

naprawe zastanaiwam sie nad cx75 lub s65 ale cx jest nowszy i chyba lepszy jak sadzicie

hmmm

nokia? nieee… w nokii płacisz głównie za logo, moja siostra ma nokię 6020…niby taka fajna super odlotowa…a, ja wziąłem sobie sagema my400x…teraz i siorka mi zazdrości :twisted: hmm, siemensa osobiście nie miałem na dłuższy czas…więc dużo powiedzieć niemoge :?

ja bym postawił na cx75 :stuck_out_tongue:

za logo i za reklamy wszystkie badziewne NIGDY WIĘCEJ NOKII !!

Że trafił Ci się nieudany model 6030, to nie znaczy, że wszystkie Nokie są badziewne :?

Każdy producent ma jakieś nieudane modele :?

ale w wypaku nokii jest to wiecej modeli niz w wypadku siemensa :-o

Chyba żartujesz :hahaha:

Z Siemensów oprócz serii “M” i Siemensa SX1 zdecydowana większość to tandeta, że głowa boli np. CX65, C65, C60. Weźmiesz to dziadostwo do ręki to całe skrzypi, zgrzypi, rozlatuje się obudowa, odpada klapka itp, itd, etc, etc.

P.S

To nie tylko moje zdanie :slight_smile:

Co do SE bym sie nie zgodził, moze i ta firma ma insteresujace telefony w swej ofercie, ale jedna rzecz jest bardzo awaryjna w tych telefonach. Jest to dzojstik. Dawniej miałem SE T610 i po 3 miesiacach trzeba było wymieniac dzojstik, pozniej przerzuciłem sie na k700 i zgadnijcie co znowu sie zepsuło. Teraz mam motorole e398@E1 i jestem bardzo zadowolony.

najlepiej kup sobie p800 dotykowy wyświetlacz, karty pamieci i mała cena. Za uzywany zapłacisz około 300 zł na allegro

P.S. bluetooth tez ma :stuck_out_tongue: