Najtańszy telefon na psx

czy orientuje się ktoś ile kosztuje najtańszy telefon co obsługuje emulator psx?

przypuszczam że to tylko na android działa …

??

Do takich celów wziąłbym Samsung Galaxy S

Na windows mobile też jest emulator, ale lista telefonów nadających się do emulowania psx jest krótka. htc hd2, toshiba tg01 i ewentualnie samsung sgh-i900. Ja wziąłem hd2, wgrałem androida i jakoś to działa, ale ciężko jest sterować paluchami na ekranie, lepiej ogarnąć do tego jeszcze pada z ps3 sixaxis.

Ale są problemy z kupnem pada :smiley:

Na allegro jest kilka ofert sprzedaży tego pada, więc większych problemów raczej nie ma. Jeśli miałeś namyśli MSI BGP100, to fakt, ciężko go jest dorwać. Nie wiadomo jakie gierki autor tematu chciałby uruchamiać. Do gier pokroju final fatasy wystarczy sterowanie ekranowe, do gier zręcznościowych bez pada ani rusz.

Nom no najlepiej s 3 … Każda komórka tablet da sobię z tym radę ja mam larka freeme 70.2 a np w gta 2 mam 45 fps stale :smiley:

Trochę nie na temat, ale za 200zł masz PSP, na którym jest prawdziwa gra, a nie machanie palcem po szybce.

No właśnie chyba PSP jest lepsze niż ten cały emulator.

Tak offtop oczywiście :stuck_out_tongue:

Zależy od gry, niektóre zamulają nawet na najlepszym sprzęcie.

LOL psp za 200zł :o , ale chyba takie które się nie włącza albo w okropnym stanie normalnie jakieś 350 zł na nie 200…

Konsola SONY PSP E1004 Street + Auta 2

459 zł - nowe

Spokojnie można kupić używaną.