Najtańszy telefon z HSDPA?

Witam, mam teraz WIzzarda niestety on obsluguje tylko GPRS i EDGE :frowning: Wiec jak go podlączam do lapka to owszem działa ale czasem przy stronach gubi połączenie.

Szukam najtanszego (obojetna firma,obojetny wyglad) generalnie niemam zamiaru z niego wogole dzwonic tylko uzywać jako modem;). Mieszkam w trojmiescie wiec zasieg bede mial ;]

Pytam bo niestety niestać mnie na blueconnect czy cos w tym stylu, ja kupuej poprostu pakiet w plusie 10 zl = 50 mb :wink:

Hmm… Akurat ja nie wiem jaki telefon, ale mam inne sugestie: Heyah ma cenowo identyczną ofertę jak SIMPLUS - tyle że nie musisz wykupywać żadnych pakietów - i “nerwowo” sprawdzać czy już się ten pakiet skończył czy jeszcze nie… I też Play ma ponoć bardzo atrakcyjną ofertę “na kartę” bez abonamentu - jeśli masz ochotę to sprawdź… :wink:

Nokia 6230i. Na Allegro za 175.

@Geckos dobrze się czujesz 6230i z HSDPA. Coś takiego napisać to z pewnościa nie grzech… no ale jaki wstyd :-)))

No dobra fajnie, ale ktos napisze jakas propozycje? podobno PLUSFON 601i osbluguje HSDPA?

trzeba przyznać, że Play ma bardzoooo atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o internet na kartę, na start dają 1GB po doładowaniu za 30 zł dostajemy 2 GB, a za 50 zł 4GB.

Dość ciekawa oferta, jak na skalę Europejską internet przez sieci komórkowy dalej jest drogi w Polsce

kurcze panowie :slight_smile: ciesze sie ze reklamujece se playe i inne sieci :stuck_out_tongue: ale chyba nierozumiecie mojego problemu :stuck_out_tongue: , ja mam telefon z plusa, ja kupuje se pakiet za 5 zl 20 MB , i to mi styka, chodzi o to ze na (GPRS,EDGE) czasem przy stronach (gg dziala swietnie) urywa polaczenie, mieszkam w trojmiescie, wiec jesli mial bym telefon obslugujacy HSDPA to mogbym wykorzystac te 20 MB uzywajac HSDPA a nie GPRS ;). Pozdro :slight_smile:

Dosc tanio można kupić Se K660i z HSDPA ok 400 zł na Allegro